İçeriğe geç

Kazasker Kurye

Kazasker Kurye

KazaskerKadıköy’ün ve bütün bir İstanbul’un en merkezi yerlerinden birisidir. Semtimiz özellikle son çeyrekte çok büyük bir değişime sahne olmuş ve bu süreklilik olanca hızıyla devam etmektedir. Modern yaşamın bütün yansımalarının görüldüğü semtimizde her gün binlerce paketin farklı adresler arasında taşınması ihtiyacı doğmakta ve Kazasker kurye uygulamalarıyla firmamız profesyonel taşımacılık yapmaktadır.

Semtimiz genelinde tamamı kuryeliği meslek olarak yapan, deneyimli, bilgi birikimi yüksek, özverili, güler yüzlü, çözüm odaklı ve kendini sürekli geliştirmeye devam eden bir ekiple çalışıyoruz. Çağrı merkezimize ulaştığınız andan itibaren taşıma sürecini kontrol altına alıyor, bütün paketlerinizi adresinden alıp alıcısına teslim ediyoruz.

Kazasker kurye hizmetlerimizin kapsamı son derece geniştir. Her zaman kalite standartlarımızı en üst seviyede tutmak için bir sistem dahilinde çalışmakla birlikte aynı zamanda ihtiyaca göre esneklik göstermeyi de başarıyoruz. Çoklu adresler arasında taşımacılık yapabildiğimiz gibi bütün otogarlar, tren garları, havalimanları, iş merkezleri, kamu kurumları gibi yerler arasında da yardımcı oluyoruz.

Kazasker Kurye Hizmeti

Kalite standartlarımızı en üst seviyede tutarak Kazasker kurye çözümlerimizle yasal her türlü paketin taşımacılığını yapıyoruz. Fatura, paket, yemek, çikolata, meyve, yedek parça, tekstil, gıda, hediye, diş malzemeleri, laboratuvar test ürünleri, evrak, numune, kimlik, e-ticaret sipariş ürünleri gibi her türlü ürünü istenen adresler arasında taşıyoruz. Ayrıca ehliyet, ilaç, çiçek, davetiye, dergi, basın, ruhsat, pasaport, bilgisayar, tablet, telefon plaka, eşya, matbuat gibi toplu dağıtım, bilet, anahtar, laptop ve çok daha fazlasını her noktada alıcısına ulaştırıyoruz.

Firma olarak bölgemizde daima hızlı çözümlerin değişmez adresi oluyor, en acil taşınması gereken paketlerinizde yardımcı oluyoruz. Farklı kurye çeşitleri ile paketinizin aciliyeti ne kadarsa ona göre seçim yapmanızı sağlıyoruz.

Normal kuryemizle en geç üç saatte İstanbul’un her yerine paketlerinizi ulaştırabiliyoruz. Hızlı kurye ile iki kat daha hızlı hareket ediyor ve 90-120 dakika içinde paketlerinizi alıcılarına teslim ediyoruz. Çok daha acil ihtiyaçlardaysa Vip kurye ile 45-60 dakikada teslimat yapmayı başarıyoruz.

Ayaz Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.

Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.

WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp