İçeriğe geç

Kaynarca Kurye

Kaynarca Kurye

Kaynarca kurye hizmetlerimizle Pendik’in kuzey doğusunda yer alan yerleşim yeri ile bütün bi İstanbul arasında profesyonel taşımacılık yapıyoruz. Yılların bilgi, birikim ve deneyimiyle çıktığımız yolda kısa sürede çok yoğun bir ilgiyle karşılaştık ve bölgemizin en çok tercih edilen kuryesi haline geldik. Yine de hep daha iyisi, hep daha hızlısı için çalışıyoruz.

Bölgemiz içindeki herhangi adresler arasında ya da bütün bir İstanbul ile bölgemiz arasında taşınması gereken bütün paketleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uzman ekibimizle ilk andan son ana kadar sürecin takipçisi oluyor, daima lojistik ihtiyaçlarınızı güvenle çözüme kavuşturuyoruz.

Kaynarca kurye uygulamalarımız ile hem bireysel hem de kurumsal müşterilerimizin çözüm ortağıyız. Aynı zamanda anlaşmalı kurye olarak da hizmet verebiliyor, ortaya çıkan her kurye talebinizde güvenilir çözüm ortağınız olabiliyoruz.

Bütün İstanbul içinde fatura, yemek, çikolata, meyve, yedek parça, tekstil, gıda, hediye, numune, kimlik, pasaport, bilgisayar, tablet, telefon, ilaç, çiçek, davetiye, e-ticaret sipariş ürünleri gibi her türlü ürünü istenen adresler arasında taşıyoruz. Ayrıca ehliyet, dergi, basın, ruhsat, plaka, eşya, matbuat diş malzemeleri, laboratuvar test ürünleri, evrak, paket gibi toplu dağıtım, bilet, anahtar, laptop ve daha onlarca farklı ürünün de yasal taşıyıcılığını yapıyoruz.

Kaynarca Kurye Hizmeti

Kaynarca kurye hizmetlerimizle her zaman en hızlı teslimatı vadediyoruz. Farklı ihtiyaçlara hitap eden, farklı hızlarda kurye modelini karşınıza çıkarıyoruz. Normal kuryemizle çok acil olmayan paketlerinizi masanızdan alıp belirteceğiniz adrese en geç üç saatte teslim ediyoruz.

Daha acil ihtiyaçlar için iki kat daha hızlı olan ekspres kurye ile çözüm üretiyor, en yakın kuryemizi paketinizin bulunduğu yere yönlendirip dakikalar içinde teslimat sürecini başlatıyoruz. 90-120 dakika içinde en uzak noktalara dahi teslimat yapıyoruz.

Bölgemizde tercihe sunduğumuz bir diğer kurye çeşidimiz Vip kuryedir. Özel kurye ya da acil kurye olarak da isimlendirilen modelimizde teslimat sürelerimiz çok daha hızlıdır. En uzak adresler arasında Vip kuryemizle paketleriniz 45-60 dakika içinde teslim edilmektedir.

Ayaz Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.

Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.

WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp