İçeriğe geç

Kayışdağı Kurye

Kayışdağı Kurye

Kayışdağı Kurye olarak semtimizden Ataşehir başta olmak üzere İstanbul’un diğer semtlerine kolay bir şekilde ulaşım sağlıyoruz. Kurye hizmetimizi hem semt sakinlerimiz hem de bölgenin hızlı gelişmesiyle tıp merkezleri, hastaneler ve ticarî işletmeler sıklıkla kullanmaktadır.

Pek çok farklı ürünü en süratli şekilde taşıyoruz. Güvenilir hizmet vermekten dolayı mutluyuz. Personelimiz alanında tecrübeli olduğu kadar sorun çözme becerileri gelişmiş, iyi iletişim kurabilen kişilerden oluşmaktadır.

Kuryelerimiz de aynı şekilde dikkatli ve hızlıdır. Müşterilerimizin gönderilerinin zamanında ulaşması için en iyi performansı sergiler.

Haftanın her günü özenle çalışan personelimiz gece gündüz demeden 24 saat hizmet verir. En hızlı şekilde sağladığımız kurye hizmetimiz sayesinde acil teslimatınız en kısa sürede teslim edilir. Gerek bireysel gerekse pek çok farklı iş kolunun kullandığı kurye hizmetimiz gün içinde 3 farklı hızla çalışır.

  • Normal kuryemiz 3 saat içinde gönderim hizmeti sunar.
  • Express kuryemiz ise en geç 1,5 saatte adrese gönderinizi iletmemizi sağlar.
  • Vip kuryemiz ise en hızlı kurye seçeneğimizdir. Acil durumlarda en sık bu kullanılır.

Kayışdağı Kurye Hizmeti

Kayışdağı kurye hizmeti verirken kullandığımız motosikletlerin özellikleri önemlidir. İstanbul çok büyük bir kenttir ve her semtinin özelliği farklıdır. Dar sokakları olan semtler olduğu gibi dik yokuşları olan, geniş caddelere sahip olan yerler de vardır. Buna bağlı olarak biz de firma olarak bu farklılığa ayak uyduruyoruz. Ve hafif ve çevik olandan daha yüksek hıza sahip, daha güçlü motosikletleri semtin ve paketin özelliğine göre tercih ediyoruz.

Manevra yapmak, hızlı bir şekilde yol alarak en süratli teslimatı sağlamak bizim için önemlidir.

Kayışdağı kurye çalışanlarıyla, ekipmanlarıyla, araç filosuyla, kullandığı teknolojik alt yapı ve inovasyonla her zaman kendini yeniler ve yenilikçi düşünür. Bu sebeple de pek çok iletişim kanalıyla hizmet verir:

  • Çevrimiçi
  • Telefon
  • Mail.

Verdiğimiz kaliteli hizmeti en uyguna sunmaya çalışıyoruz. Bunun için belirlediğimiz kriterler ön plana çıkıyor:

  • Teslimat hızı
  • Teslimat mesafesi
  • Teslimat boyu ve ağırlığı.

Bu faktörlere bakarak aldığınız hizmet kadarının fiyatını ödüyorsunuz.

Ayaz Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.

Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.

WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp