İçeriğe geç

Kavacık Kurye

Kavacık Kurye

Anadolu Yakasında yer alan Kavacık, trafik yoğunluğunun olduğu bölgelerden biridir. Özellikle iş saatlerinde ve hafta sonlarında ciddi bir sıkışıklık olmaktadır. Biz de Kavacık Kurye olarak bu yoğun saatlerde bile hızlı ve güvenli bir hizmet sunmamın mutluluğunu taşıyoruz.

Profesyonel ekibimiz en yoğun saatlerde bile ekip dayanışmasıyla doğru rotayı kullanarak en hızlı şekilde gönderileri adresinize teslim eder. Motosiklet kullanımı için uygun sokakları olan Kavacık’ta hem semt sakinleri hem de pek çok farklı iş kolu kurye hizmetimizden istifade eder.

Çağrı merkezimizi aradığınızda veya çevrimiçi olarak bizimle iletişim kurduğunuzda personelimiz güler yüzü ile güçlü iletişim kaynaklarıyla hizmet verir. Paketinizin hızını tercih ettiğinizde, kuryemiz adresinize gelir ve paketinizi alır. İstediğiniz saat dilimi içinde de alıcıya teslim eder. Kuryemiz paketin güvenliğini sağlar. En hızlı ve güvenilir teslimatı gerçekleştirerek aynı gün içinde hizmet almış olursunuz. Personelimiz günün her saati hizmet vermektedir.

Kavacık Kurye Hizmeti

Kavacık kurye olarak trafik sıkışıklığında bile en hızlı hareket edebilen ve kolayca park edilebilen motosikletleri kullanıyoruz. Geniş araç filomuz gerektiğinde hafif ve çevik olan küçük boyutlu motosikletleri tercih etmeye imkân tanır. Gerektiğinde de daha yüksek hız ve güç gerektiren daha uzun mesafelere uygun ve ağır yükleri taşıyabilecek motosikletleri kullanmaya yardımcı olur.

Verdiğimiz hizmette motosikletin motor gücü, taşınacak olan paketin boyutu ve teslim koşulları önemlidir. Bunu da müşteri hizmetlerimizdeki personelimiz aldığı bilgiler doğrultusunda ilgili birime bildirimde bulunur. Böylece en doğru şekilde hizmet unsurlarımız belirlenmiş olur.

Kavacık kurye olarak hem donanımımıza hem personelimizin seçimine özen gösteriyoruz. Kuryelerimizin araç kullanma becerisine baktığımız gibi trafikte kurallara uymalarına, hız limitini geçmemelerine özellikle özen gösteriyoruz. Aldığınız bu kaliteli hizmetin ücretini de en uygun seviyede tutmaya çalışıyoruz.

Taleplere göre, kullanılan hız seçeneklerine bağlı olarak ve paketin bırakılacağı adresin mesafesi ücretleri belirlemede etkin faktörlerdendir. İhtiyacınıza uygun olan hizmetimizi seçerek aldığınız hizmet kadarını ödemiş olursunuz.

Ayaz Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.

Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.

WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp