İçeriğe geç

Kasımpaşa Kurye

Kasımpaşa Kurye

Kasımpaşa Beyoğlu’nun tarihi ve kültürel zenginlikleriyle dikkati çeken bir semtidir. Dar, dik ve eğimli sokakları çoğu zaman motosiklet için daha uygundur. Bu sebeple kurye hizmetinden istifade eden semtlerden biridir. Biz de Kasımpaşa Kurye olarak bu bölgede deneyimli sürücülerimizle hizmet veriyoruz.

Merkezi bir semt olarak farklı iş kollarına ve birçok işletmeye ev sahipliği yapar. En çok kurye hizmeti kullanan iş kolları avukatlık ofisleri, hukuk danışmanlık firmaları, bankalar, tekstil işletmeleridir. Farklı türdeki iş kolları ile pek çok çeşit ürün taşımaktayız. İmzalanması gereken acil evraklar, tekstil numuneleri gibi farklı içerikler taşıyabiliyoruz.

Kasımpaşa trafik yönünden zorlayıcı bir bölgedir. Hem sıkışık trafiği olması hem de dik yokuşları ile araç trafiğini etkilemektedir. Fakat bizim gibi moto kurye hizmeti veren firmalar, kolayca adrese erişebilir ve teslimatı zamanında yapabilir.

Biz de deneyimli sürücülerimizle doğru ekipmanları kullanarak bölgede en hızlı teslimatı yapıyoruz. Sunduğumuz hız seçenekleri, müşterilerimizin kendi teslimat sürelerini belirlemelerini sağlıyor. Böylece ihtiyaç duydukları hizmeti kolaylıkla almış oluyorlar.

Bir semtten başka bir semte en geç 3 saat içinde teslimat yaparak gönderilerinizi yerine güvenli şekilde ulaştırıyoruz.

Kasımpaşa Kurye Hizmeti

Kasımpaşa kurye hizmeti verirken motosikletlerin boyutu, ağırlığı, taşıyacağı yükün boyutu ve teslimat alanının koşullarına bağlı olarak değişebilir. Araç filomuz donanımlı olduğu için dar sokaklarda manevra yapabilecek motosikletlerle taşımacılık gerçekleştiriyoruz. Motor gücü, taşınacak yükün boyutu ve teslimat alanı kullandığımız motosikleti değiştirebilir. Adrese ve teslimat türüne göre en uygun şekilde ulaşım sağlıyoruz.

Müşteri hizmetlerimizle veya çevrimiçi sağladığımız iletişim yöntemlerimizle hangi saatte nereye kurye hizmeti almak istediğinizi bildiriyorsunuz biz de gelip paketinizi istediğiniz adrese teslim ediyoruz.

Kasımpaşa kurye hizmetimizin ücretleri uygundur. Belirlediğimiz kriterlere göre hesaplamaları yaparak müşterilerimizin memnuniyetini esas alıyoruz. Bütün çabamız en kaliteli hizmeti en uygun şekilde sunabilmektir.

  • Mesafe
  • Hız
  • Gönderi boyutu ve ağırlığı.

Sıraladığımız bu kriterler aldığınız kurye fiyatlarının belirlenmesinde etkilidir. Seçtiğiniz hizmete göre aldığınız hizmet kadar bedel ödemiş olursunuz.

Ayaz Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.

Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.

WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp