İçeriğe geç

Kartal Kurye

Kartal Kurye

Kartal Kurye hizmeti veren firmamız, Kartal başta olmak üzere İstanbul’un bütün semtlerine en hızlı şekilde teslimat yapar. Günün her saati çalışan personelimiz, en kaliteli hizmeti sunmak için gayret eder.

Müşteri desteğimiz, müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlamaya yönelik çalışmalar yapmaktadır. Aldığımız geri bildirimlere odaklanıyor, sürekli hizmetlerimizi geliştiriyoruz. Teknoloji ve inovasyonu kullanarak müşterilerimize çevrimiçi hizmet sunuyoruz. Bu şekilde kurye hizmetimize kolay ve hızlı erişim imkânı sağlıyoruz. Böylece ihtiyacınıza uygun olan hizmetleri inceleyerek kolaylıkla seçebilirsiniz.

Kurye hizmeti veren bir firma olarak müşterilerimizin seçtiği zaman aralıklarında teslimat yapmaya özen gösteriyoruz. Güvenilir bir hizmet sunarak, güvenli bir paket teslimi gerçekleştiriyoruz. Hız seçeneklerimizi inceleyen ve bu seçeneklere göre hizmet talep eden müşterilerimizin isteklerini hemen yerine getiriyoruz.

7/24 hizmet veren personelimiz 3 farklı seçenekle karşımıza çıkıyor:

  • Normal Kurye: Standart bir gönderi şeklidir ve 3 saat içinde paketiniz adrese teslim edilir.
  • Express Kurye: Standart modelimizin iki katı kadar hızlıdır. 90 dakikada gönderiniz verdiğiniz adrese ulaşır.
  • Vip Kurye: İstediğiniz an, en hızlı şekilde teslimat yaptığımız seçenektir.

Kartal Kurye Hizmeti

İstanbul gibi bir mega kentte kurye hizmeti veren firmamız, trafik sıkışıklığında hızlı hareket imkânı sağlayan, kolayca park etme imkânı veren motorlu araçları kullanır. Özellikle Kartal kurye hizmetimiz, esnek bir hizmet anlayışı sunar. Müşterilerimize sunduğumuz hız seçenekleri ihtiyaçları doğrultusunda kurye hizmeti almalarını sağlar.

Bireysel gönderilerden özel işletmelere pek çok şirketin ve büronun gönderilerini en hızlı şekilde adresine teslim ediyoruz. Ayrıca gönderinizi aldığımızda size bir takip numarası verilir. Bu numarayla kuryenizin gönderim sürecini takip edebilirsiniz. Adrese ulaştığında alıcının aldığını da kolaylıkla anlamış olursunuz.

Kartal kurye olarak verdiğimiz hizmeti hem kaliteli sunmaya gayret ediyoruz hem de müşterilerimizin bu kaliteyi uyguna almasını temin etmeye çalışıyoruz. Kurye fiyatlarını belirlerken pek çok faktör etken oluyor. Ama biz başlıca birkaç maddeyi baz alarak uygun bir hizmet verme anlayışını taşıyoruz.

  • Göndereceğiniz paketin adresi nerede?
  • Göndereceğiniz paketin boyu ve ağırlığı ne?
  • Hangi hız seçeneğini tercih ettiniz?

Bu sorulara verdiğiniz cevaplar fiyatları da belirleyen unsurlar oluyor.

Ayaz Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.

Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.

WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp