İçeriğe geç

Karaköy Kurye

Karaköy Kurye

Karaköy Avrupa yakasında yer alan oldukça yoğun bir ticarî merkez olarak dikkatleri çekmektedir. Bankalar, iş merkezleri, hukuk büroları ve daha pek çok iş kolu hızlı olduğu için bir teslimat yapacakları zaman kurye hizmetinden istifade ederler. Biz de Karaköy Kurye olarak bu semtte profesyonel bir şekilde kurye hizmeti sunuyoruz.

Kaliteli, hızlı ve güvenli bir hizmet veren firmamız İstanbul Motorlu Kurye bu semtte de 7/24 çalışmalarına devam etmektedir. Çağrı merkezimizi arayarak gönderilerinizi kolaylıkla başka adrese yollayabilirsiniz.

Firmamızı aradığınızda karşınıza çağrı merkezinde çalışan personelimiz çıkar. Adres bilgilerinizi alarak sizin için oluşturduğumuz hız seçeneklerinden hangisini tercih ettiğinizi sorar. Normal kuryemiz eğer aceleniz yoksa 3 saat içinde teslimatı gerçekleştirdiğimiz seçeneğimizdir. Express kuryemiz ise standart bir gönderinin iki katı kadar daha hızlıdır. Yani en geç 1,5 saat içinde gelip paketinizi alıp söylediğiniz adrese iletiriz. Vip kuryemiz ise en hızlı kuryemizdir. Adresinize gelip gönderinizi aldıktan sonra en hızlı şekilde alıcıya ulaştırırız.

Karaköy Kurye Hizmeti

Karaköy kurye uygulamamızın hızlı ve güvenilir bir şekilde işlemesi için seçtiğimiz motosikletlerin iyi olması gerekir. Kurye hizmeti veren ideal bir motosiklet nasıl olmalı diye sorarsak şöyle bir cevap verebiliriz:

  • Hızlı ve çevik
  • Dayanıklı
  • Çok yönlü
  • Yakıt tasarrufu sağlayan
  • Ekipmanı güçlü
  • Güvenli.

Farklı tipteki ve boyuttaki paketleri taşıyabilecek kapasitede olan motosikletler kullanışlıdır. Aynı zamanda yoğun trafikte ve dar sokaklarda kolaylıkla manevra yapabilmelidir. Bu sebeple hem hafif hem de çevik olması önemlidir. Biz de firma olarak bu özelliklere dikkat ediyoruz. En kaliteli taşımacılığı sağlayabilmek için gereken özeni göstererek donanımlı motosikletler alıyoruz.

Trafiğin en yoğun olduğu semtte hizmet veriyoruz. Bu sebeple kuryelerimizin de iş gücüne karşı dayanıklıdır. Uzun süren çalışma temposuna ayak uydurabilecek kişilerle çalışmayı tercih ediyoruz. Karaköy kurye olarak verdiğimiz hizmetin karşılığı olarak aldığımız bedeli en uygun seviyede tutmaya çalışıyoruz. Bunun için belirlediğimiz kriterler, kullanılan hizmet kadarının bedelini almayı sağlar.

Ekonomik ve kaliteli kurye hizmeti almak için bize çevrimiçi hattımızdan ve telefonlarımızdan ulaşabilirsiniz.

Ayaz Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.

Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.

WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp