İçeriğe geç

İstinye Kurye

İstinye Kurye

Moto kurye hizmetleri günümüz dünyasında kendini yavaş yavaş göstermeye başlayan sektörlerden biri haline gelmiştir. Hatta o kadar ki kamu kurumlarından özel mülklere kadar pek çok kişinin ve kuruluşun kurye taşıma hizmetlerinden faydalanmak için firmamıza sıkça başvuru yaptıkları bilinen bir gerçektir.

Firma olarak ürün dağıtım hizmetinde her zaman için daha iyi hizmet sunmayı amaçlıyor ve bu amacımıza bağlı olarak ürün teslim işlemlerimizi devam ediyoruz. Üstelik bu hizmetlerimizi herkese açıyor, firmamıza başvuran hiç kimseye ayrıcalık tanımıyoruz. Böylece adil bir hizmet ortaya çıkarıyoruz.

İstinye kurye olarak kuryenizi alıcı adresine göndermek için artık saatlerce beklemenize son veriyor, saatler içinde teslimat adresinin lokasyonuna bağlı olmak kaydıyla ürünlerinizin taşıma işleminin sorumluluğunu sizin adınıza üstleniyoruz. Firma olarak hizmetlerimizi yerine getirilirken kendimize süre sınırı koyuyor ve bu süre sınırını aşmadan kurye dağıtım hizmetini yapmaya gayret ediyoruz.

Böylece birkaç saatlik zaman dilimi içerisinde sunduğumuz hizmetle gündelik yaşamdaki diğer işlerinizin aksamasının önüne geçerek kurye taşıma hizmetinde kaliteyi zirveye çıkarmayı başarıyoruz.

İstinye Kurye Hizmeti

Moto kurye hizmetlerinde kişilere seçim imkanı sunulması çoğunlukla iyi olarak addedilen bir durumdur. Firma olarak var olan bu genel görüşe uyarak farklı ulaşım araçlarımızı sizlere hizmet sunabilmek için devreye sokuyor, bu araçları sizlerden esirgemiyor ve saha içinde sizlere kurye dağıtım hizmeti sunabilmesi adına kullanıma sokuyoruz.

İstinye kurye olarak saha içinde kullanmış olduğumuz vasıtalar genel olarak motor ve uçaktan meydana gelir. Böylece hem İstanbul şehri içinde ikametini sürdüren kişilere hem de İstanbul şehri dışında ikamet eden kişilere hizmetlerimizi taşıyarak bünyemiz içinde yer alan araçlardan sonuna kadar yararlanıyoruz.

Günümüzde ulaşım araçlarında meydana gelen değişikliklerin moto kurye hizmeti üzerindeki etkisi yadsınamayacak kadar çoktur. İstinye kurye olarak farklı vasıta kullanımının hizmetler üzerindeki olumlu etkisinin farkına vararak araç kullanımını daha da arttırıyor ve daha çok kişiye ürün dağıtım faaliyetlerimizden yarar sağlama olanağı sunuyoruz.

Ayaz Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.

Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.

WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp