İçeriğe geç

İmes Kurye

İmes Kurye

Moto kurye hizmetleri günümüzde dünya genelinde yaygın olarak faaliyet gösteren bir iş sahası haline gelmiştir. Ülkemiz sınırları içerisinde de bu faaliyet grubunun yaygın olarak yapıldığı kolaylıkla görülebilir.

İmes kurye olarak bu faaliyet alanında yolumuza devam ediyor, büyük metropol kentlerden biri olan İstanbul kentinin tamamında kurye dağıtım hizmetlerimizle ürün taşımacılığında bulunuyoruz. Bu faaliyetlerimizi yerine getirirken herhangi bir semt, ilçe ya da kişi ayrımı yapmıyor, hizmetlerimize ihtiyacı olduğunu bildiren her kişiye ya da kuruma etkinliklerimizi sunuyoruz.

Firma olarak kurye dağıtım hizmetlerimizde belirlemiş olduğumuz prensiplere ve ideallere sonuna kadar bağlı kalacağımızın garantisini veriyor böylece sizlerin güvenini de kazanıyoruz. İmes kurye olarak kendi içimizde belirlemiş olduğumuz birtakım ilkeler mevcuttur. Bu ilkeler şunlardan meydana gelir:

  • Ürün dağıtım hizmetinde üzerinde ısrarla durduğumuz ilke müşteri memnuniyeti prensibidir.
  • Firmamızın faaliyetlerini adapte ettiği bir başka ilke ise güvenlik ilkesidir.
  • Gerek kişilerin gerekse firmamızın ehemmiyet gösterdiği ve üzerine düştüğü bir diğer prensip ise gizlilik prensibidir.

İmes Kurye Hizmeti

Firmamızın faaliyetlerini entegre ederken benimsemiş olduğu en temel husus sizlerin memnuniyetidir. Firma olarak sizlerin memnun olmayacağı hiçbir faaliyette bulunmuyor, sizlerin görüşleri ve dileklerine bağlı olarak hizmetlerimizi bir disipline sokarak kurye dağıtım faaliyetlerimize devam ediyoruz.

Sizlerin daha memnun bir şekilde faaliyetlerimizden yarar sağlamanız için elimizde olan tüm imkanları kullanıyor ve işimizi en iyi şekilde tamama erdirmeye çalışıyoruz. Üstelik bunları oldukça kolay bir şekilde yerine getirerek moto kurye hizmetinde ne kadar yetkin olduğumuzu sizlere bir kere daha gösteriyoruz.

Günümüzde kişiler çoğu işlerini yaparken zaman yaratma konusunda sorunlar yaşayabilmektedir. İmes kurye olarak bu sorun karşısında sessiz kalmıyor, sizin adınıza kurye taşıma faaliyetini üstlenerek diğer işleriniz için de fazladan zaman kalmasını sağlıyoruz. Böylece gerek zaman olarak gerekse harcanılan enerji açısından minimum seviyede kayıp yaşamanızı sağlıyoruz.

Siz de eğer bu faaliyetleri kullanarak kuryenizi alıcı adresine göndermek istiyorsanız hemen bize ulaşabilirsiniz.

Ayaz Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.

Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.

WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp