İçeriğe geç

İkitelli Kurye

İkitelli Kurye

Yaşadığımız dönem içinde insanların değişen ihtiyaçlarına bağlı olarak bazı yeniliklerin ortaya çıkması kaçınılmaz bir durum halini almıştır. Bahsi geçen bu yeni gelişmelerden biri de urun dağıtım hizmetleriyle alakalıdır.

İkitelli kurye olarak ürün dağıtım faaliyetlerimizi en iyi şekilde sürdürmeye devam ediyor ve sizlere herhangi bir vakit kaybı yaşamadan kuryenizi arzu ettiğiniz gönderim adresine götürmek üzere yola çıkıyoruz. Kuryelerinizi taşıma işlemi yerine getirirken en yeni ürün koruma yöntemlerini kullanıyor, kuryenizi bize teslim ettiğiniz gibi karşı tarafa ulaştırıyoruz.

Firma olarak kurye taşıma faaliyetlerimizde hizmet politikası olarak benimsemiş olduğumuz en temel unsur kalitedir. İkitelli kurye olarak tüm ürün dağıtım işlemlerimizde kaliteli performansı temel odak noktası haline getiriyor ve bu duruma bağlı olmak kaydıyla etkinliklerimizi sizlere ulaştırmaya devam ediyoruz.

Firmamız sahip olduğu kaliteli hizmet anlayışını esnaf kültüründen gelen temel geleneklerden ve göreneklerden almakta olup tüm faaliyetlerini bu gelenek ve göreneklerden uzaklaşmadan yerine getirmeyi düstur edinmiştir.

İkitelli Kurye Hizmeti

Firma olarak temel çalışma sahamızı oluşturan kurye dağıtım hizmetlerine getirmiş olduğumuz farklı bakış açılarıyla sektör içinde yer almaya devam ediyoruz. İkitelli kurye olarak sahip olduğumuz hizmetlerin başlıca özellikleri şunlardır:

  • Firmamızın dikkate değer olan ve kurye hizmeti almak isteyen kişilere en cazip gelen özelliği hızlı bir kurye taşıma faaliyeti sunmasıdır.
  • Farklı ulaşım araçlarıyla ürün dağıtım işlemleri esnasında kolaylık sağlanmaktadır.
  • Firmamızın emin ellerine vermiş olduğunuz ürünler kaliteli muhafaza teknikleriyle koruma altına alınmıştır.

Firma olarak ürün dağıtım faaliyetlerinin günlük yaşam içerisindeki önemine vâkıf olmakla beraber bu hususa karşı tepkisiz kalmıyor, sergilenebilecek en iyi ürün dağıtım hizmetiyle sizlere bu işi ne kadar ciddiye aldığımızı bir kere daha ispat etmiş oluyoruz.

Firmamız kendisine kurye taşıma hizmeti almak için talepte bulunan hiç kimseyi geri çevirmiyor, geniş hizmet ağıyla birlikte herkese faaliyetlerini eşit bir biçimde sunmayı başarıyor. Bu hizmetleri bire bir olarak almak isteyen kişiler internet sitemize giriş yapabilir.

Ayaz Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.

Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.

WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp