İçeriğe geç

İdealtepe Kurye

İdealtepe Kurye

İdealtepe kurye hizmetlerimizde yeni nesil, tam donanımlı ve bakımları aksatılmayan motosikletler kullanılmaktadır. Motosikletlerimizin kontrolü güler yüzlü, dinamik, tecrübe sahibi ve sertifikalı ekibimizdedir. Bu sayede trafiğin en yoğun olduğu noktalarda bile kuryelerimiz hızlı bir şekilde hareket edebilmekte ve sorunsuzca istenilen yere ulaşabilmektedir.

Kurye hizmetlerimiz aynı zamanda çok güvenilirdir. Bizler yalnızca size hizmet veririz ve paketlerinize özverili bir şekilde yaklaşarak hiçbir şekilde hasar alma, zarar görme ya da kaybolma gibi sorunlar ile karşılaşmazsınız. Bütün bu avantajlara da en uygun kurye fiyatları ile sahip olursunuz.

İdealtepe kurye sektöründe herkesin ihtiyacı farklı olabiliyor ve bizler çeşitli motor kurye modelleri ile herkese hitap edebilmeyi başarıyoruz. Kurye modellerimizin tamamı İstanbul Motorlu Kurye kalite standartlarını bünyesinde taşırken teslimat sürelerinde farklılıklar olabilmektedir. Bu sayede paketinizin ne kadar kısa sürede teslim edilmesi gerekiyorsa ona göre kurye modeli tercih edebilirsiniz. En yavaş ve en hızlı kurye modellerimizde teslimat sürelerimiz yarım saat ile 3 saat arasında değişkenlik göstermektedir ki bunlar İstanbul’da son derece kısa sürelerdir.

İdealtepe Kurye Hizmeti

İdealtepe kurye fiyatlarını belirleyen en önemli durum uzaklıktır. Gönderinizin teslim alınacağı konum ile teslim edilmesi istenen konum arasında yer alan net uzaklık fiyatlandırmaya esas teşkil etmektedir. İdealtepe sokakları arasında yapılacak olan taşımalarda uzaklık kısa olduğu için fiyat daha da düşükken İdealtepe ile İstanbul’un diğer semtleri arasında uzaklık arttığı için fiyat da artış göstermektedir.

İstanbul Motorlu Kurye firmamız İdealtepe kurye alanında her ihtiyaca yanıt vermek adına farklı kurye modelleri geliştirmiş bulunmakta ve kurye modellerine göre de fiyat farkı oluşmaktadır. İdealtepe kurye modellerimizde genel itibariyle fiyatlarımız teslimat sürelerine göre değişkenlik göstermektedir. Vaat edilen teslimat süreleri arttıkça fiyatları da azalmaktadır. Ayrıca gece kurye modelinde koşullar değiştiği için fiyatlar da artış gösterebilmektedir. Kurye  hizmetlerimiz hakkında net bir fiyat bilgisi almak ve hizmetlerimizden yararlanmak için istediğiniz zaman bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Ayaz Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.

Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.

WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp