İçeriğe geç

Haznedar Kurye

Haznedar Kurye

Günümüzde özellikle lojistik ve genel taşımacılık hizmetleri alanında olan çeşitli modern yenilikler kurye hizmetleri sektörünü de doğrudan etkilemiştir. Globalleşen dünya standartları etrafında sürekli olarak gelişen ve güncellenmekte olan kurye hizmetleri, dünyanın birçok yerinde olduğu gibi Türkiye’de de çok büyük oranda tercih edilmektedir. Uluslararası çağda çok geniş kitlelere hitap eden kurye çalışmaları, İstanbul içerisinde de tercih edilmektedir.

Kendi sektöründe bir numaralı firma olarak her zaman ön plana çıkmayı başaran İstanbul Motorlu Kurye firmamız da Haznedar kurye hizmetlerine kesintisiz bir şekilde devam etmektedir.

Sektörün önde gelen isimli olarak Haznedar kurye çalışmalarımızı özenli bir şekilde yapmaktayız. İsterseniz adresinize kuryemiz gelerek gönderinizi sizden teslim alır. Alıcı adresi ve diğer bilgileri alındıktan sonra gönderi adrese teslim edilir. İsterseniz firmamıza uğrayarak gönderinizi alıcısına gönderebilirsiniz. Özellikle istediğiniz teslimat saati yoksa gönderiniz birkaç saat içerisinde istediğiniz adrese güvenli bir şekilde teslim edilir.

Haznedar Kurye Hizmeti

Özellikle Haznedar mahallesi için çok etkin ve nitelikli düzey Haznedar kurye hizmetleri ile tanınmakta olan İstanbul Motorlu Kurye firmamız, çok zengin kapsamlı ve geniş içerikli bir hizmet portföyüne de sahiptir. Profesyonel düzeyde kurye çalışmaları ile ön plana çıkan firmamız, çok yenilikçi ve modernize çaptaki teknik hizmetlerine de kesintisiz bir şekilde devam etmektedir. Günün her saati ve haftanın her günü kesintisiz bir şekilde motorlu kurye hizmetleri ile tanınmakta olan firmamız, gün içerisinde herhangi bir doküman ve acil evrak taşıma hizmetlerinde en çok tercih edilen işletmelerin de başında yer almaktadır.

Haznedar kurye hizmetlerinden yararlanmak mı istiyorsunuz? O zaman tam olarak doğru adrestesiniz. İstanbul Motorlu Kurye firması olarak alanında uzman ekibimiz ve donanımlı ekipmanlarımızla her zaman profesyonel bir şekilde hizmet veriyoruz. Hizmetlerimizden yararlanmak için bize iletişim kanallarımızdan ulaşım sağlamanız yeterlidir. Sizlerden gerekli bilgileri alarak adresinize en yakın mesafede yer alan kuryemizi yönlendiriyoruz. Kuryemiz kısa sürede adresinize gelerek gönderinizi alıcısına ulaştırmaktadır.

Ayaz Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.

Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.

WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp