İçeriğe geç

Habibler Kurye

Habibler Kurye

1970’lerden beri dünya üzerinde sürekli gelişme gösteren kargo sektörü, 2000’ler itibari ile motor kuryelerin piyasaya çıkmasıyla daha da hızlanarak, yepyeni bir boyuta ulaşmıştır. Yemek siparişlerinin sıcak bir şekilde evlerime ulaşması için tercih edilmeye başlanmış olan motor kuryeler bugün hemen hemen her çeşit gönderiyi güvenle elimize ulaştıran bir sistemle hizmet verir hale gelmiştir.

Habibler kurye olarak verdiğimiz bu yeni nesil kurye hizmetleri ile

  • Resmi evraklar ya da iş yazışmaları,
  • Hediyelikler ve mücevherat,
  • Elektronik eşyalar,
  • Enstrümanlar ve sanat ürünleri,
  • Basılı medya ürünleri,
  • Antikalar ya da değerli eşyalar,
  • Medikal malzemeler ve çok daha fazlası İstanbul içerisinde kısa sürede alıcısına ulaştırılmaktadır.

Firmamız bünyesinde sunduğumuz Habibler kurye hizmetlerimiz ile motosikletle taşınmaya uygun her boy ve ebattaki gönderinizi güvenle taşıyarak, kısa sürede teslimatını sağlamaktayız. Moto kurye hizmetlerimizi müşterilerimizin rahatını esas alarak geliştirmekte, bulunduğunuz yerden ayrılmadan paket gönderimi yapmanıza olanak vermekteyiz.

Kurye talebinizi müşteri destek hattımıza ileterek başlatabileceğiniz teslimat sürecinde, size en yakın kuryemiz bulunduğunuz konuma gelerek gönderinizi teslim alacak, teslim edileceği noktaya doğru hızla yola koyulup kısa sürede tüm sürecin tamamlanmasını sağlayacaktır.

Habibler Kurye Hizmeti

Kesintisiz olarak verdiğimiz Habibler kurye hizmetlerimiz sayesinde günün her saati, tam zamanında teslimat gerçekleştirilmektedir. Sabah çok erken saatte ulaşmasını istediğiniz gönderileriniz için gece boyunca ulaşabileceğiniz çağrı merkezimizden randevu oluşturmanıza olanak sağlıyor, kısa sürede gönderinizin alınması için moto kuryemizi bulunduğunuz yere yönlendiriyoruz.

Randevunuz oluşturulurken, gönderinizin teslim alınacağı zaman dilimi ve ne zaman teslim edilmesini istediğiniz gibi bilgileri kaydediyor, en ufak bir gecikme ya da olumsuzluk oluşmasını engelleyerek, gönderinizi alıcısına ulaştırıyoruz.

Motor kuryelerimiz ile verdiğimiz hizmetlerde, temel bir paket ücreti üzerine, gönderinizin içeriği ve teslimat noktasına olan mesafeye göre ek ücretler ekleyerek net bir tutar oluşturuyoruz. Bu tutarı randevunuzu onaylamadan önce sizlerle paylaşıyor, onayınız dahilinde işlem gerçekleştiriyor, herhangi bir sürprizle karşılaşmanızı önlüyoruz.

Ekonomik seçeneklerimiz sayesinde cebinize dost çözümler sunuyor, uzun vadeli güvenilir bir ortaklık sunuyoruz.

Ayaz Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.

Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.

WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp