İçeriğe geç

Güngören Kurye

Güngören Kurye

Türkiye’nin en büyük ilçeleri arasında yer alan Güngören, kalabalık nüfusu ve yoğun ticari faaliyet gösteren iş yerleri ile tanınmaktadır.  İlçe sınırları dahilinde ve İstanbul’da yer alan farklı noktalarla karşılıklı ticaretin gün boyu aktif olması, bu gölgedeki firma ve işletmelerin kurye hizmetlerine olan ihtiyaçlarını arttırmaktadır.

Firma olarak bizler, Güngören sakinlerinin kurye ihtiyaçlarını anlıyor, modern teknoloji ile harmanladığımız yeni nesil kurye hizmetlerimizle kesintisiz taşımacılık yapıyor ve hem bireysel hem de kurumsal düzeyde ekonomik çözümler sunuyoruz.

Güngören’den İstanbul’un dört bir yanına kısa sürede taşımacılık sağlayarak, envai çeşit gönderinin alıcısına teslim edilmesini sağlıyoruz. online ticaretle uğraşan firmalar için ekonomik toplu dağıtım seçenekleri sunuyor, bireysel gönderilerinizi kısa zamanda yerine ulaştırıyoruz.

Kurye taleplerinizi en iyi şekilde karşılayacak Güngören kurye hizmetlerimiz:

 • Normal kurye,
 • Express kurye ve
 • Vip kurye olarak 3’e ayrılmakta, tüm hizmetlerimizde motorlu kuryelerimizden yararlanılmaktadır.

Güngören Kurye Hizmeti

Moto kurye anlayışının giderek daha da yaygınlaştığı ve herhangi bir kargo hizmeti almak isteyenler tarafından giderek daha da çok tercih edildiği günümüzde, yenilikçi, ekonomik ve güvenli hizmetlerimizle yanınızdayız.

Güngören kurye olarak, tüm İstanbul’a dağıtım yapabiliyor, kısa süre içerisinde gönderilerinizin alıcısına teslim edilmesini sağlıyoruz.

Güvenli taşımacılık anlayışımızla verdiğimiz hizmetlerimizin her birinde hasarsız teslimat garantisi sunuyor, tüm gönderi sürecinde kuryelerimizin güvenli sürüşe azami dikkat etmelerini sağlıyoruz.

Firma olarak, müşterilerimizin taleplerini en iyi şekilde karşılayacak çözümler üretip, %100 memnuniyet oluşturmak üzere kişiye özel hizmetler vermekteyiz. Güngören kurye hizmetlerimizden yararlanmak için;

Çağrı merkezimiz, resmi web sitemiz ya da WhatsApp hattımızdan 7/24 ulaşabileceğiniz müşteri destek birimimizle iletişime geçerek,

 • Gönderi talebinizi, gönderi içeriğini ve gönderinin fiziksel özelliklerini bildirmeniz,
 • Gönderinizin nereden alınacağı ve nereye teslim edileceğini iletmeniz,
 • Gönderici ve alıcının iletişim ve kimlik bilgilerini paylaşmanız,
 • Talep ettiğiniz gönderim yöntemi dahilinde oluşturulan randevu saatini ve net tutarı kabul etmeniz yeterli olacaktır.
 • Tüm görüşmeleriniz birkaç dakika içerisinde tamamlanarak, teslimat süreci hızlıca başlatılarak, kuryemiz gönderiniz teslim almak üzere bulunduğunuz konuma yönlendirilecektir.

  Ayaz Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.

  Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.

  WhatsApp icon
  WhatsApp
  Phone icon
  7/24 Gsm
  × WhatsApp