İçeriğe geç

Güneşli Kurye

Güneşli Kurye

Yoğun nüfusu ve aktif iş yaşamının bulunması ile dikkatleri çeken Güneşli semtinden İstanbul’un her noktasına hızlı ve güvenli kurye hizmetlerimizle yanınızdayız.

İş ve özel hayatınızda güvenle tercih edebileceğiniz Güneşli kurye hizmetlerimizle günün her saati, kısa sürelerde tamamlanan seçenekler sunuyor, kesintisiz taşımacılık yapıyoruz.

İş yazışmalarınızı, hediyelerinizi, siparişleriniz ve çok daha fazlasını profesyonel ekibimiz ile taşıyor, tam zamanında hasarsız teslimat sağlıyoruz.

Hızımızı, Güneşli kurye ekibimizin sektördeki deneyimine borçluyuz. Uzun yıllardır sektörde verdikleri hizmetlerle, İstanbul yollarında uzmanlaşmış, profesyonel motosiklet sürücüleri olan moto kuryelerimiz sayesinde, İstanbul’un her noktasına kısa sürelerde güvenli teslimat gerçekleştiriyoruz.

Taleplerinizi en iyi şekilde karşılayabilmek için günün her saatinde aktif şekilde çalışıyor, farklı içeriklere sahip farklı kurye seçenekleri sunuyoruz.

Yeterli donanıma sahip motosikletlerimizin bakımlarını ihmal etmiyor, yolda karşılaşılma olasılığı olan olumsuzlukları bertaraf ederek hizmet vermeye özen gösteriyor, kurumsal ve bireysel tüm gönderilerinizin teslimatlarında herhangi bir aksama meydana gelmesini engelliyoruz.

Güneşli Kurye Hizmeti

Müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerini en iyi şekilde karşılama azami özen göstererek, her işimizde %100 müşteri memnuniyeti oluşturma hedefi ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Her talebin birbirinden farklı olduğunun bilincinde işlerimizin içeriğini genişleterek, tam olarak aradığınız kurye hizmetini almanızı sağlıyoruz.

Güneşli kurye hizmetlerimiz:

  • En fazla 3 saat içerisinde tamamlanan, ekonomik bir seçenek olarak tercih edebileceğiniz normal kurye,
  • Acil gönderilerinizin 1,5 saatte alıcısına ulaşmasını sağlayan express kurye ve
  • Sadece size özel, kesintisiz ve 7/24 hizmet almanızı sağlayan vip kurye olarak ayrılmakta, talebiniz doğrultusunda adınıza randevu oluşturulmaktadır.

İşiniz için güvenilir bir çözüm ortağı, özel hayatınız için hızlı bir hizmet sağlayıcı olmak için çalışıyoruz. Kurye fiyatlarımızı belirlerken;

  • Gönderinizin içeriği,
  • Ebat, ağırlık ve hacim özellikleri,
  • Teslim alınacağı ve teslim edileceği adresler arasındaki mesafeyi ve
  • Günün hangi saati hangi kurye seçeneğimizle teslim edilmesini istediğiniz gibi kriterleri göz önünde bulunduruyoruz.

Bu sistemimiz sayesinde tam olarak aldığınız hizmetin karşılığını ödemenizi sağlıyor, ekonomik fiyatlarımız sayesinde cebinize dost çözümler sunuyoruz.

Ayaz Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.

Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.

WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp