İçeriğe geç

Gültepe Kurye

Gültepe Kurye

Gün geçtikçe kolaylaşan ve kolaylaştıkça hızlanan modern hayatın içerisinde, birçok işlem online olarak tamamlanır olmuştur. Bu durum, online platform kullanıcıları için büyük bir rahatlama sağlasa da, online ticaret faaliyetlerinde bulunan firmaların siparişleri zamanında yetiştirmesi için geleneksel kargo hizmetlerinden sıyrılmaları ihtiyacını doğurmuştur.

Başta sadece yemek siparişi gibi küçük ölçekli gönderilerin, hızlı bir şekilde teslim edilmesi için kullanılan motor kuryeler, bugün firmamız bünyesinde sunduğumuz hizmetlerle, hemen hemen her şeyi kısa zamanda alıcısına ulaştırır hale gelmiştir.

Elektronikten hediyeliklere kadar geniş yelpazede gönderi, Gültepe kurye hizmetlerimiz sayesinde tam zamanında, gecikme ve bekleme yaşanmadan teslim edilmektedir. İstanbul içerisinde verdiğimiz hizmetlerimizde, en kısa rotaları ve boş yolları bilen ekibimizle hizmet veriyor, dakikalarla ölçülebilecek kısa sürelerde teslimatımızı tamamlıyoruz.

Gültepe kurye hem kurumsal hem de bireysel bazda çözümler sunuyor, işiniz için hızlı ve uygun fiyatlı çözüm ortaklığı sunuyoruz.

Gültepe Kurye Hizmeti

Toplu dağıtımdan, son dakika hediyelerinin alıcısına ulaşmasına kadar ne zaman ve nasıl kurye ihtiyacınız varsa bu ihtiyacı en iyi şekilde karşılamak için çalışmaktayız. Şehir içi taşımacılıkta çığır açan bir anlayışla teslimat yapıyor, randevulu bir sistemle çalışıyor, gönderilerinizin oluşturulan randevu saatinde alıcısında olmasını garanti ediyoruz.

Hızımızın yanında güvenliği de ön planda tutuyor, en kısa yollardan, en boş sokaklardan geçerek, hızımıza hız katıyor ancak kuryemizin, gönderinizin ya da çevrenin güvenliğimi tehlikeye atmıyoruz.

Profesyonel bir ekiple müşteri memnuniyeti oluşturma odaklı çalışma prensimizi birleştirerek verdiğimiz hizmetlerimiz, bizleri tercih eden müşterilerimize birçok avantaj sunmaktadır. Gültepe kurye ekibinde yer alan sahada aktif kuryelerimiz ve 7/24 ulaşabileceğiniz müşteri destek hattımızla, gün içerisinde herhangi bir saatte güvenle yararlanabileceğiniz hizmetler sunmaktayız.

Teknolojiyi yakından takip ederek, motosiklet filomuzu yeni teknolojilerle entegre hale getiriyor, gönderileriniz için gereken tüm teknik donanım ve altyapı ile taşımacılık yapıyoruz. Randevulu sistemimiz sayesinde gönderinizi tam zamanında teslim ediyor, teslimat sonrasında hem göndericiye hem de alıcıya bilgilendirme iletiyor, gönderinizin güvenliğini sağlıyoruz.

Ayaz Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.

Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.

WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp