İçeriğe geç

Göztepe Kurye

Göztepe Kurye

İstanbul’un yaşam ve iş merkezlerinden biri olan Göztepe’de hızlı ve güvenilir kurye çözümlerimizle hizmetinizdeyiz. Şehir içi her noktaya kısa zamanlarda gerçekleştirdiğimiz teslimatlar ve kişiye özel kurye seçeneklerimiz sayesinde, hem işiniz hem de özel hayatınız için ekonomik hizmetler sunuyor, cebinize dost ve uzun vadeli bir çözüm ortaklığı kuruyoruz.

Teknolojinin gelişmesi ile hızlanan hayatlarımızda online ticaret popüler bir iş dalı haline gelmiştir. Motorlu kurye hizmetlerimiz bu alanda faaliyet gösteren firmalara kurumsal bazda hizmetler sağlamakta, toplu dağıtım ve gün içerisinde teslimat seçenekleri ile uygun fiyatlı kurye servisleri sunmaktadır.

Motorlu kuryelerimiz aracılığı ile verdiğimiz kurye hizmetlerimizle, İstanbul’un her yerine en fazla 3 saat içerisinde teslimat gerçekleştirebiliyoruz. Göztepe kurye olarak farklı içerikli kurye seçenekleri sunuyor, tüm gönderilerinizin zamanında ve hasarsız bir şekilde teslim edileceğini garanti ediyoruz.

Sunduğumuz hizmetler:

  • Normal kurye: aynı bölgeye toplu dağıtım yapılan, 3 saat içerisinde tamamlanan motorlu hizmetimiz,
  • Express kurye: dağıtımda gönderinize öncelik verilmesi ile 90 dakikada teslimatın tamamlanması sağlanan acil kurye hizmetimiz ve
  • Vip kurye: sadece size özel teslimat gerçekleştirilen, en kısa süreli ve kesintisiz kurye hizmetimiz olarak 3’e ayrılmaktadır.

Hizmetlerimiz ve içerikleri ile ilgili detaylı bilgiye 7/24 ulaşabileceğiniz çağrı merkezimizden ulaşabilirsiniz.

Göztepe Kurye Hizmeti

İstanbul’un yoğun trafiği içerisinde, İstanbul’u ve yollarını bilen Göztepe kurye ekibimizle, hızlı ve güvenli taşımacılık yapmaktayız. İster bireysel ister kurumsal gönderilerinizin her zaman tam zamanında yerine ulaşmasını sağlayan profesyonel ekibimiz ve bakımlı motosiklet filomuzla, yılın her günü, günün her saati yanınızdayız.

Firma olarak müşterilerimizin memnuniyetini oluşturmayı ön planda tutuyor, verdiğimiz hizmetlerin içeriğinden fiyatlarımıza kadar her konuda bu anlayışla hareket ediyoruz.

Göztepe kurye hizmetlerimizin fiyatlarını belirlerken;

  • Gönderilerinizin içeriği ve boyutuna,
  • Nereden teslim alınacağı ve nereye teslim edileceğine,
  • Günün hangi saati ve hangi hizmetimizden yararlanmak istediğinize göre net tutarı belirliyor, almadığınız bir hizmet için ücret ödemesi talep etmiyoruz.

Kaliteli, güvenli ve hızlı kurye hizmetlerimizi ekonomik fiyatlarımızla hizmetinize sunuyor, sizlerle birlikte büyüyoruz.

Ayaz Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.

Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.

WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp