İçeriğe geç

Göktürk Kurye

Göktürk Kurye

Geleneksel posta yöntemleri, insan hayatındaki gelişmeler ayak uydurarak giderek pratikleşmekte ve hızlanmaktadır. Bu değişim postacılıkta önce kargo sektörünü akabinde kurye sektörünü doğurmuş, günümüzde motorlu kuryeler ile icra edilir olmuştur.

Firmamız tarafından verilen motorlu kurye hizmetleri, hızlı ve güvenli taşımacılık taleplerine bir yanıt olarak ortaya çıkmış, İstanbul içerisinde hem trafiği rahatlatması hem de kısa sürelerde teslimat sağlanması sebebi ile popülerliği giderek artan bir hizmet haline gelmiştir.

Göktürk kurye olarak, İstanbul içerisinde en fazla 3 saate tamamlanan motorlu kurye hizmetleri veriyor, gönderilerinizin hiçbir gecikme olmadan yerine ulaşmasını sağlıyoruz.

Bireysel ve kurumsal bazda, taleplerinize özel çözümler üretiyor, ekonomik fiyatlarımızla hem iş hem de özel hayatınızı kolaylaştıran bir çözüm ortaklığı sunuyoruz.

Resmi evraklardan hediyelik eşyalara hatta evcil hayvan ürünlerine kadar geniş yelpazede ürünün taşımacılığını yapıyor, teknolojik altyapımız ve genç filomuzla taşıma esnasında güvenli ve güvenilir hizmetlerden yararlanmanızı sağlıyoruz.

Göktürk Kurye Hizmeti

Boyut, ebat, ağırlık ve içerik olarak motosiklet ile taşınmaya uygun, bulundurulmasında kısıt olmayan tüm gönderilerinizi Göktürk kurye hizmetlerimiz kapsamında güvenle yerine ulaştırıyoruz. Günün her saati sadece size özel olarak verilen vip kurye hizmetlerinden, toplu dağıtım hizmetlerine kadar farklı içeriklerde kurye seçenekleri sunuyor, ekonomik ve hızlı teslimatlar gerçekleştiriyoruz.

Gönderiniz ne olursa olsun her zaman güvenebileceğiniz, kaliteli hizmetlerimizle %100 müşteri memnuniyeti oluşturuyor, her zaman hasarsız, her zaman tam zamanında teslimat sağlıyoruz.

Göktürk kurye ekibimizde yer alan tüm çalışma arkadaşlarımız, firma olarak benimsediğimiz güvenilir hizmet anlayışına sahip, sektörde deneyimli, alanında uzman kişilerden oluşmaktadır. Profesyonel bir iş anlayışı içerisinde, karşı tarafın taleplerine ve özel hayatına saygılı bir yaklaşımla, gece vaktinde bile güvenebileceğiniz hizmetler sunan ekibimiz, 7/24 hizmetinizdedir.

Sahada aktif yer alan moto kurye ekibimiz ve çözüm odaklı yaklaşımları ve güler yüzü ile bilinen müşteri destek hattımız, taleplerinizin en hızlı ve en iyi şekilde karşılanması adına çalışmaktadır.

Kesintisiz hizmetlerimizden ve sunduğumuz avantajlardan yararlanmak için hiç zaman kaybetmeden bizleri arayabilirsiniz.

Ayaz Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.

Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.

WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp