İçeriğe geç

Fikirtepe Kurye

Fikirtepe Kurye

Fikirtepe kurye sektörüne hizmet veren şirketimiz siz değerli müşterilerimiz için gece gündüz demeden hızla çalışmalarını sürdürmektedir. Alanında uzman ekip arkadaşlarımız aracılığı ile kıymetli müşterilerimize sunduğumuz motor kurye hizmetimiz son teknoloji araçlar ve alanında tecrübeli, deneyimli ekip arkadaşlarımızca sunulmaktadır. Ekonomik fiyatlar ile yararlanabileceğiniz motor kurye hizmetimiz dilediğiniz an kapınızda. Kuryelerimiz paketinizi elden teslim alarak dilediğiniz adrese en kısa sürede ulaştırmaktadır. Motor ile taşınabilecek boyutta paketleriniz en kısa sürede, en hızlı rota kullanılarak alıcısına ulaştırılmaktadır. Her an her yerde güvenle ulaşabileceğiniz motor kurye hizmetimiz uzun yıllardır sunduğumuz bir hizmet olup yüzde yüz müşteri memnuniyeti garantili bir hizmettir. Birçok farklı kategoriye ait paketi güvenle, hiçbir hasar görmeden, gerekli önlemleri alarak alıcısına en kısa sürede ulaştırıyoruz.

Dilediğiniz her an motor kurye hizmetinden faydalanabilir, ekonomik fiyatlar dahilinde paketinizi en kısa sürede alıcısına ulaştırabilirsiniz. Fikirtepe kurye hizmetinden faydalanarak sizler de farklı kategoriye ait birçok paketi güvenle alıcısına ulaştırabilirsiniz.

  • Telefon, tablet, bilgisayar gibi teknolojik aletler
  • Kimlik, pasaport, ehliyet gibi resmi belgeler
  • Kişiye özel teslim edilmesi gereken paketler
  • İlaç, gıda içerikli paketler
  • Taze meyve, sebze ve yemek teslimatı…

Fikirtepe Kurye Hizmeti

Fikirtepe kurye ekibimiz siz değerli müşterilerimiz için özenle hizmet sunmaktadır. Her nerede olursanız olun paket teslimatı için motorlu kurye ekibimizin profesyonel çalışmalarından faydalanabilirsiniz. Motor kurye hizmetlerimiz siz değerli müşterilerimiz için hem zamandan hem bütçeden tasarruf etmenizi sağlar. Dilediğiniz an paketiniz şehir içi veya şehir dışı fark etmeksizin verdiğiniz adrese en kısa sürede ulaştırılır. Motor kurye hizmeti birçok farklı kurum kuruluş ve bireyler tarafından tercih edilmektedir. Motor kurye hizmeti kaliteli, güvenilir ve en hızlı teslimat seçeneğidir. Kuryelerimiz paketinizin hiçbir hasar almadan alıcısına ulaştırılması için gerekli tüm önlemleri alarak teslimat gerçekleştirmektedir. Motor kurye hizmeti hızlı, kaliteli ve güvenli bir teslimat yoludur bu sayede paketiniz en güvenilir yolla en hızlı rota kullanılarak alıcısına en kısa sürede teslim edilir.

Ayaz Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.

Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.

WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp