İçeriğe geç

Etiler Kurye

Etiler Kurye

Ülkemizin en kalabalık ve en büyük ili olan İstanbul için de olmazsa olmaz hizmetler arasında yer alan söz konusu kurye çalışmaları, pek çok farklı işkolunu da bünyesinde barındırmaktadır. Özellikle motorlu kurye hizmetleri alanında uluslararası yüksek kalite standartları çerçevesinde çeşitli hizmetlerini sürdürmekte olan firmamız Etiler kurye sektörü içinde lider ve öncü kalitedeki çalışmalarıyla tanınmaktadır.

Değerli müşterilerimizin memnuniyetini de her şeyin üstünde tutarak hizmetlerini sürdürmeye devam eden firmamız, en çok tercih edilen kurye firmaları listesinde üst sıralarda yer almaktadır. Oldukça zengin içerikli ve donanımlı hizmet portföyünü de marka çatısı altında ihtiva eden firmamız, kurye hizmetleri alanında ön plana çıkmaktadır.

Etiler kurye hizmetlerine kesintisiz bir şekilde devam eden firmamız, uluslararası hizmet kalite standartları çerçevesindeki çalışmalarını sürdürmektedir. Çok zengin ve geniş içerikli hizmet portföyünü de marka bünyesinde barındırmakta olan firmamız, motorlu kurye çalışmaları alanında uzman ve deneyimli teknik ekip kadrosuyla da hizmetlerine devam etmektedir. Sektöründe tecrübe ve deneyim sahibi sürücü ekibi ile çalışmalarını sürdüren firmamız, çok donanımlı ve geniş bilgi içerikli internet sitesine de sahiptir.

Etiler Kurye Hizmeti

Bilhassa kendi sektörü olan Etiler kurye çalışmaları alanında çok etkin ve nitelikli hizmetler ile ön plana çıkmakta olan kuryecilik sektöründe lider oluşumlar arasında yer almaktadır. İstanbul ili Etiler bölgesinde etkili ve hızlı seviyede motosikletli kurye çalışmaları ile bilinmekte olan firmamız, kendi alanında uzman olan teknik ekip kadrosuna da işletme bünyesinde yer vermektedir. Profesyonel seviyede kurye hizmetleri ve müşteri memnuniyetini esas alan çalışmaları ile adından söz ettiren firmamız daima yanınızdadır.

Etiler kurye hizmetleri fiyatları firmadan firmaya göre farklılık göstermektedir. İstanbul Motorlu Kurye firması olarak bizler kaliteli hizmetlerimiz ve donanımlı ekibimizin yanında uygun fiyatlarımız ile de ön plana çıkmayı başarıyoruz. Yüksek kalite uygun fiyat ilkesini esas alarak her bütçeye uygun fiyatlar sunmaya çalışıyoruz. Avantajlı Etiler kurye tekliflerimizden faydalanmak için bizimle dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.

Ayaz Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.

Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.

WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp