İçeriğe geç

Esenler Kurye

Esenler Kurye

Kurye taşıma faaliyetlerine verilen önem her geçen gün daha da fazla yükselme eğilimine geçmekte, bu alana olan talep sonucu moto kurye hizmeti sunan yerlerin sayısında gözle görülür bir artış meydana gelmektedir.

Firma olarak bu hizmetleri sunan yerler arasında kalitemizi son derece açık bir şekilde ispat ediyor ve bu yolda faaliyetlerimizi idame ettirmeye gayret gösteriyoruz. Esenler kurye olarak bu sektöre adım attığımız andan itibaren liderlik vasfını ele alıyor ve bu vasfa yaraşır bir şekilde yolumuza devam ediyoruz.

Özellikle yoğun insan kalabalığına sahip yerlerde moto kurye hizmetlerine duyulan ihtiyaç bir o kadar da fazla olmaktadır. Bahsi geçen bu yerlerden biri olan İstanbul kenti gerek semtleri arasında gerekse ilçeleri arasında kurye taşıma hizmetleri oldukça yoğun bir şekilde yerine getirilir.

Esenler kurye olarak kent içindeki hemen hemen her noktaya erişim sağlayarak pek çok haneye ve kuruma hizmetlerimizi sunmak için çaba sarf ediyoruz. Böylece İstanbul kentinde ikamet eden kimsenin hizmetlerimizden uzak kalmayarak mağdur olmasının önüne geçiyoruz.

Esenler Kurye Hizmeti

İstanbul şehri gerek hiç bitmek bilmeyen trafiği ile gerek kentte ikamet eden insan sayısıyla bir noktadan bir noktaya ulaşımın zor olduğu yerler arasında başı çeker. Firma olarak İstanbul gibi büyük bir metropolde tezahür edecek kurye taşıma hizmetlerine karşı gereken tüm faaliyetleri sizlerin önüne seriyor, gündelik yaşamın yoğun temposu içinde sizlere bir nebze de olsa faydalı olmayı bir borç biliyoruz.

Esenler kurye olarak moto kurye hizmetlerimizi bazı niteliklerine göre kendi içinde kategorize ediyoruz. Bu tasnif aşaması içinde faaliyetlerimizde kesinlikle kaliteden taviz vermiyor, tüm faaliyetlerimizi bu husus üzerine yoğunlaştırıyoruz.

Firmamız kapsamı içinde yer alan hizmetlerimizin özelliklerinin sıralanmış olduğu temel başlıklar şunlardır:

  • Normal kurye
  • Ekspres kurye
  • VIP kurye.

Yukarıda bahsi geçmekte olan hiçbir hizmette herhangi bir ayrıcalığa sebep olmuyor, bize başvuran herkese götürmüş olduğumuz hizmetlerimizde eşitlik prensibini temel eksen olarak kabul ediyoruz. Böylece talepte bulunan herkese gerekli olan kurye taşıma hizmetini götürmüş oluyoruz.

Ayaz Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.

Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.

WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp