İçeriğe geç

Edirnekapı Kurye

Edirnekapı Kurye

Edirnekapı kurye hizmetlerimizle İstanbul’un en meşhur semtlerinden birisinde yeni nesil çözümler sunuyoruz. Eyüpsultan ve Fatih ilçeleri sınırlarında yer alan semtimiz aynı zamanda sur kapılarından birisi olmaktadır. Tarihi atmosferi yanında modern İstanbul’un bütün yansımaları da burada kendini göstermektedir.

Binlerce nüfusa sahip olan semtimizde yüzlerce işletme ve kurum bulunmakta olup hayat, 7 gün 24 saat aralıksız akmaktadır. Bu esnada en çok ihtiyaç duyulan uygulamalardan birisi de taşımacılık olmaktadır. Geleneksel taşımacılıklar çoğu kez yetersiz kalmakta ve çok daha modern, yenilikçi uygulamalara ihtiyaç olmaktadır. Firmamız tam bu noktada yıllardır çağın gereklerine uygun şekilde paket taşımacılığı yaparak semtimizin en çok tercih edilen kuryesi konumunda bulunmaktadır.

Edirnekapı kurye hizmetlerimizle her zaman dünya standardında taşımacılık yapıyoruz. Bir sistem dahilinde hareket etsek de ihtiyaca en uygun esnekliği gösterebiliyoruz. Böylece her defasında beklentilerin üzerinde sonuçlara imza atıyoruz.

Semtimin her noktasına hâkim olmanın avantajı yanında bütün havalimanları, otogarlar, sanayi siteleri, alışveriş merkezleri, gümrük işletmeleri ve diğer yerlere gitmesi, gelmesi gereken paketlerinizi taşıyoruz. Laboratuvar test ürünleri, evrak, paket, fatura, diş malzemeleri, yemek, çikolata, meyve, yedek parça, tekstil, gıda, hediye, numune, tablet, telefon, matbuat gibi toplu dağıtım, e-ticaret sipariş ürünleri gibi her türlü ürünü istediğiniz adresten alıp belirteceğiniz adrese ulaştırıyoruz. Yine ehliyet, ilaç, çiçek, davetiye, dergi, kimlik, pasaport, bilgisayar, basın, ruhsat, plaka, eşya, bilet, anahtar, laptop gibi yüzlerce ürün çeşidini başarıyla taşıyabiliyoruz.

Edirnekapı Kurye Hizmeti

Amacımız daima en hızlı Edirnekapı kurye firması olmaktır. Bunun için farklı kurye seçenekleriyle öne çıkıyoruz. Paketinizin aciliyeti ne kadar fazla ise ona göre seçim yapabilir, en hızlı motor kuryeyi talep edebilirsiniz. Standart kuryeyle en fazla 180 dakikada, Vip kuryeyle 60 dakikada teslimat alabilirsiniz.

Semtimizde firmamızın tercih edilme nedenlerinden bir diğeri fiyatlarımızdır. Her defasında bölgenin en ekonomik kuryesi olmayı başarıyor, kaliteli, hızlı ve güvenli hizmet ayrıcalığına cazip fiyatlarla sahip olmanızı sağlıyoruz. Bunun 7/24 çağrı merkezimizi aktif tutuyoruz.

Ayaz Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.

Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.

WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp