İçeriğe geç

Dudullu Kurye

Dudullu Kurye

Dudullu kurye hizmetlerimiz ile Ümraniye’nin en köklü semtlerinden birisinde profesyonel taşımacılık yapıyoruz. Uzun yıllardır bilgi, birikim ve deneyimimizle öne çıkıyor, gerek Dudullu içindeki herhangi iki adres gerekse Dudullu ile İstanbul’un diğer bütün noktaları arasında kaliteli, hızlı, güvenilir ve ekonomik çözümler sunuyoruz.

Bölgemizde hem bireysel hem de kurumsal olarak kurye talebi çok fazla olmaktadır. Her gün en acil biçimde bir noktadan başka bir noktaya taşınması icap eden paketler oluşmakta ve profesyonel ekiplerimiz süreci başarıyla yöneterek en hızlı biçimde taleplerinizi karşılamaktadır. Sahada ve çağrı merkezimizde tamamı deneyimli, bilgi birikimi yüksek, özverili ve güvenilir bir ekiple çalışıyoruz. Uzman ekibimiz daima en yeni teknolojileri kullanmaktadır.

Dudullu kurye hizmetleri ile her zaman hızlı taşımacılık yapıyoruz. Yoğun ve kalabalık İstanbul trafiğine takılmadan, son derece seri hareket ediyoruz. En modern teknolojilerle, alanında uzman ekiplerimizle adres bulmada hiç zorlanmıyoruz. Bu sayede talepte bulunduğunuz anda harekete geçiyor, dakikalar içinde paketlerinizi adreslerinizden alıyoruz.

Ardından harekete geçerek her defasında vadettiğimiz sürede paketlerinizi alıcılarına ulaştırıyoruz. Farklı kurye çeşitleriyle aciliyet durumuna göre seçim yapabilmenizi sağlıyoruz. Tehlikeli ve yasak olmayan her türlü paketinizi güvenle taşıyoruz. Fatura, diş malzemeleri, laboratuvar test ürünleri, evrak, paket, yemek, numune, kimlik, pasaport, bilgisayar, tablet, telefon, e-ticaret sipariş ürünleri, çikolata, meyve, yedek parça, tekstil, gıda, hediye gibi her türlü ürünü istenen adresten alıp diğerine ulaştırıyoruz.

Dudullu Kurye Hizmeti

Dudullu kurye alanında aynı gün teslim edilmesi yeterli olan paketleriniz için normal kuryemizi seçebilir ve her yere en geç 180 dakika içinde paketlerinizi ulaştırmamızı sağlayabilirsiniz. Daha acilleri için ekspres kuryemizi seçebilir, iki katı hızlı hizmet alabilirsiniz. Çok daha acil ise Vip kurye ile 45-60 dakikada paketlerinizin teslim edilmesini isteyebilirsiniz.

Semtimizde kurye hizmetlerimizin bu kadar fazla tercih edilmesinin bir diğer nedeni güvenilir olmamızdır. Tarafımızda paketlerinize her zaman özenle bakılmakta, hiçbir yıpranma, ezilme, kaybolma, dağılma, karışma gibi sorunlara mahal verilmemektedir. Bütün bu ayrıcalıklar bir telefon mesafesinde sizleri beklemektedir.

Ayaz Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.

Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.

WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp