İçeriğe geç

Dolapdere Kurye

Dolapdere Kurye

Dolapdere kurye uygulamalarımız ile bir adresten başka bir adrese taşınması gereken her türlü paketi başarıyla taşıyoruz. Semtimiz içindeki adresler arasında taşımacılık yaptığımız gibi semtimizle İstanbul’un diğer bütün noktaları arasında da taşımacılık yapabiliyoruz.

Özellikle iletişim olanaklarının artması, ödeme kanallarının çoğalması, online alışverişin yaygınlaşması semtimizde kuryeye olan talebin çok daha artmasına neden olmuştur. Bizler de ilk günden bu yana özveriyle çalışıyor, her biri alanında eğitimli, kuryeliği meslek olarak yapan, kendini sürekli geliştiren, çözüm odaklı bir ekiple hizmet veriyoruz. Hem sahada hem de çağrı merkezimizde özenle çalışıyor, lojistik ihtiyacınızı en kolay ve en hızlı biçimde tamamlamaya çabalıyoruz.

Dolapdere kurye hizmetlerimiz her zaman aktiftir. Kurumsal ya da bireysel herhangi taşınması gereken bir paketiniz için 7 gün, 24 saat çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Merak ettiklerinizi sorabilir, bilgi alabilir, fiyat öğrenebilir ve randevu oluşturabilirsiniz.

Güvenli kurye çözümlerinin adresi olan firmamız ile fatura, diş malzemeleri, laboratuvar test ürünleri, evrak, paket, çiçek, davetiye, dergi, basın, ruhsat, plaka, eşya, yemek, çikolata, meyve, yedek parça, tekstil, gıda, hediye, numune, e-ticaret sipariş ürünleri gibi her türlü ürünü istenen adresler arasında taşıttırabilirsiniz. Ehliyet, ilaç, matbuat gibi toplu dağıtım, bilet, kimlik, pasaport, bilgisayar, tablet, telefon, anahtar, laptop gibi bütün ürünlerinizi alıcılarına ulaştırmamızı talep edebilirsiniz.

Dolapdere Kurye Hizmeti

Kaliteyi uygun fiyatla buluşturduğumuz Dolapdere kurye alanında farklı kurye modelleriyle karşınıza çıkıyoruz. Normal kurye modelimizle paketlerinizi adresinizden alıyor, en geç üç saat içinde gitmesi gereken yere güvenle ulaştırıyoruz. Mesai saatleri içinde tüm İstanbul’a hizmet veriyoruz.

Ekspres kurye ile normal kuryeden iki kat hızlı hizmet veriyoruz. En yakın kuryemizi adresinize yönlendiriyor ve dakikalar içinde paketinizi alıp teslimat için harekete geçiyoruz. Vip kuryeyle ise günün her saatinde 45-60 dakika arasında teslimat yapabiliyoruz.

Semtimizde hızlı, kaliteli, güvenilir olduğu kadar uygun fiyatlı kurye ücretlerimizle de öne çıkıyoruz. Mesafeye, pakete ve kurye modeline göre her pakette ayrı fiyatlandırma yapıyoruz. Bütün bu avantajlar için bir telefon uzağınızda bulunuyoruz.

Ayaz Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.

Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.

WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp