İçeriğe geç

Davutpaşa Kurye

Davutpaşa Kurye

Modern yaşamda iletişim olanaklarının artması, teknolojinin gelişmesi, ödeme kanallarının çoğalması gibi pek çok etken birçok alışkanlığın değişmesine neden olmuştur. Özellikle İstanbul gibi metropoller bu değişim ve gelişimden en çok etkilenenlerden birisidir. Son dönemde geleneksel taşıma yöntemleri yetersiz kalmış ve çok daha hızlı, güvenli, kaliteli ve modern taşımacılıklara gerek olmuştur. Firmamız Davutpaşa kurye çözümleriyle sektörün öncülerinden birisi olarak her zaman en iyi çözümlerin adresidir.

Esenler sınırları içinde yer alan mahallemiz binlerce nüfusa, yüzlerce işletmeye ev sahipliği yapmakta ve her gün kalabalıklaşmaya devam etmektedir. Buna paralel olarak kurye ihtiyaçları da artmakta, firmamız hizmet yelpazesini her geçen gün genişleterek tamamına en uygun çözümleri sunmaya devam etmektedir.

Davutpaşa kurye hizmetlerimiz ile hem bireysel hem de kurumsal bütün paketleri taşıyabiliyoruz. Anlaşmalı kurye hizmeti verebiliyor, sürekli ortaya çıkan kurye ihtiyaçlarınızda daimi çözüm ortağınız olabiliyoruz.

Bölgemizde bütün ihtiyaçları karşılayabilmek adına farklı kurye modelleriyle öne çıkıyor, farklı hız ve ücretlerle taşımacılık yapıyoruz. Normal kuryemizle çok acil olmayan gönderileriniz için mesai saatleri içinde, en geç 180 dakikada her yere teslimat yapıyoruz.

Ekspres kurye ile daha hızlı hareket ediyor, talepte bulunduğunuz anda harekete geçerek teslimat süremizi 90 dakikaya kadar düşürebiliyoruz. Çok daha acil ihtiyaçlar içinse acil kurye ile teslimat sürelerimizi 45 dakikaya kadar çekebiliyoruz.

Davutpaşa Kurye Hizmeti

Davutpaşa kurye olarak yasal her türlü paketi başarıyla taşıyabiliyoruz. En çok talep görenler yıllardır fatura, evrak, paket, yemek, çikolata, diş malzemeleri, laboratuvar test ürünleri, meyve, yedek parça, tekstil, gıda, hediye, numune, kimlik gibi ürünler olmaktadır. Ayrıca pasaport, bilgisayar, tablet, telefon, dergi, basın, ruhsat, plaka, e-ticaret sipariş ürünleri, ehliyet, ilaç, çiçek, davetiye, eşya, matbuat gibi toplu dağıtım, bilet, anahtar, laptop gibi ürünleri iletmemiz de istenmektedir.

Mahallemiz genelinde her zaman kaliteden ödün vermeden en uygun fiyatlı taşımacılıkları yapıyoruz. Kurye uygulamalarımızı mesafeye, paketinizin özelliklerine ve tercih edeceğiniz kurye modeline göre belirliyoruz.

Ayaz Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.

Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.

WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp