İçeriğe geç

Darüşşafaka Kurye

Darüşşafaka Kurye

DarüşşafakaSarıyer ilçesi sınırları içinde yer alan bir mahalle olup aynı zamanda İstanbul’un en köklü mahallelerinden birisidir. Adı özellikle Türkiye’nin ilk cemiyet okuluyla birlikte anılan mahallemiz İstanbul’un şahit olduğu bütün gelişme ve değişimleri de yansıtmaktadır. Bu nedenle hem modern hem de tarihi dokuyu mahallemizde görmek mümkündür.

Darüşşafaka kurye hizmetlerimizle bizler de gerek mahallemiz içindeki adresler arasında gerekse mahallemiz ile İstanbul’un diğer bütün noktaları arasında taşımacılık yapıyoruz. Tamamı alanında eğitimli, deneyimli, özverili, güler yüzlü ekibimizle önceliği her zaman müşteri memnuniyetine veriyor, ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılamak adına imkanlarımızı seferber ediyoruz.

Darüşşafaka kurye alanında temel önceliklerimiz hızlı, kaliteli, güvenli ve ekonomik taşımacılıktır. Bunun için personel kalitesi yanında araç ve ekipman kalitesine de özen gösteriyor, tamamı modelli bakımları aksatılmadan yapılan, en modern teknolojilerle donatılmış araçlarımızla hizmet veriyoruz.

Yasa dışı, tehlikeli, patlayıcı, yanıcı maddeler hariç hemen her türlü ürününüzü dilerseniz sizden alıp istediğiniz adrese teslim ediyor, dilerseniz belirteceğiniz adresten alıp size getiriyoruz. Güvenli şekilde fatura, hediye, numune, kimlik, pasaport, bilgisayar, tablet, telefon, laboratuvar test ürünleri, evrak, paket, yemek, çikolata, meyve, yedek parça, tekstil, gıda, e-ticaret sipariş ürünleri gibi her türlü ürünü istenen adresler arasında taşıyoruz. Aynı biçimde çiçek, davetiye, ehliyet, ilaç, dergi, basın, ruhsat, plaka, eşya, diş malzemeleri, matbuat gibi toplu dağıtım, bilet, anahtar, laptop ve dahasının taşımacılığını yapıyoruz.

Darüşşafaka Kurye Hizmeti

Firma olarak Darüşşafaka kurye alanında her zaman en hızlı çözümleri sunmaya çalışıyoruz. Bunun için farklı kurye seçenekleri oluşturuyor ve paketinizin acillik durumuna, göndermek istediğiniz zamana göre seçim yapmanızı sağlıyoruz. Normal kuryeyle en uzak adresler arasında 180 dakikada teslimat tapsak da Vip kuryeyle bunu 45 dakikaya kadar indirebiliyoruz.

Her türlü paketinizi güvenle teslim edebileceğiniz firmamızda paketlerinize gereken özen gösterilmektedir. Hiçbir kırılma, bozulma, dağılma, hasar alma, karışma gibi olumsuzluklara mahal verilmeden güvenli biçimde taşınmaktadır. Gerek merak ettikleriniz gerek randevu talepleriniz gerekse fiyat talepleriniz için her zaman iletişime geçebilirsiniz.

Ayaz Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.

Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.

WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp