İçeriğe geç

Çubuklu Kurye

Çubuklu Kurye

Dünya genelinde şehirler büyük bir değişim geçirmektedir. Özellikle de metropoller bu değişim ve gelişimin en yoğun ve en hızlı yaşandığı yerlerdir. İstanbul da özellikle son çeyrek asırda pek çok yeni sektörün ortaya çıktığı bir metropol olarak öne çıkmaktadır. Firmamız da Çubuklu kurye uygulamalarıyla Beykoz’un en köklü mahallelerinden birisi içindeki adresler ile İstanbul’un diğer bütün mahalleleri arasında taşımacılık yapmaktadır.

Kurye alanında eğitimli, deneyimli, birikimli, dinamik yapısıyla kendini sürekli geliştiren, yenilikçi ve müşteri odaklı bir kadroyla çalışıyoruz. Uzman ekibimiz hem çağrı merkezimizde hem de sahada kusursuz bir deneyim vadetmektedir. Her zaman kalitenin değişmez adresi olmaktadır.

Çubuklu kurye hizmetlerimizde kaliteden ödün vermediğimiz gibi güvenilirlikten de taviz vermiyoruz. Paketlerinize en az sizler kadar hassasiyet gösteriyor, özel saklama alanlarımızda taşıyoruz. Hava ve yol durumu her ne olursa olsun herhangi bir dağılma, yıpranma, ezilme, kaybolma, karışma gibi olumsuzluklara mahal vermeden güvenli şekilde alıcısına ulaştırıyoruz.

Bölgemizde yasal dışı, tehlikeli olmayan her türlü paketinizi başarıyla taşıyoruz. Yıllardır fatura, evrak, paket, yemek, çikolata, meyve, yedek parça, diş malzemeleri, laboratuvar test ürünleri, tekstil, gıda, hediye, numune, kimlik, pasaport, bilgisayar, tablet, telefon, e-ticaret sipariş ürünleri gibi her türlü ürünü istenen adreslere ulaştırıyoruz.

Çubuklu Kurye Hizmeti

Bölgemizin en çok tercih edilen Çubuklu kurye firması olarak farklı kurye modelleriyle öne çıkıyoruz. Bu kapsamda başlıca kurye türlerimiz şunlar olmaktadır:

  • Normal kurye: Mesai saatleri içinde, standart olarak taşınması gereken bütün paketlerinizi başarıyla taşıyoruz. En uzak noktalar arasında 180 dakikada teslimat yapıyoruz.
  • Ekspres kurye: Hızlı taşınması gereken paketleriniz için hem hızlı hem ekonomik çözüm üretiyor, 90 ila 120 dakika arasında alıcılarına paketlerinizi teslim ediyoruz.
  • Vip kurye: 7/24 en acil kurye ihtiyaçlarınıza cevap veriyor, 45-60 dakika arasında teslimat yapıyoruz.

Firma olarak aynı zamanda bütçe dostu fiyatlarla hizmet veriyor, lojistik ihtiyaçlarınıza en iyi fiyatlarla karşılık veriyoruz. Gerek net fiyat bilgisi almak gerekse randevu oluşturmak için her zaman iletişim kanallarımızı kullanabilirsiniz.

Ayaz Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.

Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.

WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp