İçeriğe geç

Çobançeşme Kurye

Çobançeşme Kurye

Kurye hizmetleri özellikle modern yaşamla birlikte İstanbul’un en temel ihtiyaçlarından birisi haline gelmiştir. Hem bireysel hem de kurumsal olarak her gün bir adresten başka bir adres taşınması gereken paketler ortaya çıkmakta, bunların hızlı, güvenli, kaliteli ve ekonomik şekilde taşınması gerekmektedir. Çobançeşme kurye uygulamalarımızla tam da bu noktada öne çıkıyor, bölgemiz içindeki bütün adresler arasında ya da bölgemizle bütün İstanbul arasında taşımacılık yapıyoruz.

Her biri kurye alanında deneyimli, tecrübeli, eğitimli, bilgi birikimi yüksek ve özveriyle çalışan bir ekiple çalışıyoruz. Sahada ve çağrı merkezimizde işlerinizi en kolay biçimde çözmek için olanaklarımızı seferber ediyoruz.

Çobançeşme kurye uygulamalarımızın tercih edilmesindeki en temel etken hızlıdır. Hız, İstanbulluların en temel ihtiyaçlarından olup herkes daha fazla zamana sahip olabilmenin hayallerini kurmaktadır. Bizler her biri modelli, bakımları aksatılmadan yapılan, en yeni donanımlara sahip araçlarımızla yollarda oluyor, en uzak noktalara dakikalar içinde teslimat yapabiliyoruz.

Uzman ekibimiz ve modelli araçlarımızla evrak, paket, yemek, telefon, çikolata, meyve, yedek parça, ruhsat, plaka, eşya, tekstil, gıda, hediye, numune, kimlik, pasaport, bilgisayar, tablet, e-ticaret sipariş ürünleri gibi her türlü ürünü istenen adresler arasında taşıyoruz. Ayrıca ehliyet, ilaç, çiçek, davetiye, fatura, diş malzemeleri, laboratuvar test ürünleri, dergi, basın, matbuat gibi toplu dağıtım, bilet, anahtar, laptop gibi her türlü yasal ürününüzü alıcılarına ulaştırıyoruz.

Çobançeşme Kurye Hizmeti

Çobançeşme kurye alanında her ihtiyaca hitap eden yenilikçi kurye modelleriyle öne çıkıyoruz. Normal Çobançeşme kurye ile çok acil olmayan paketlerinizi en uzak noktalara dahi 180 dakikada ulaştırmayı başarıyoruz. Çobançeşme ekspres kurye ile teslimat sürelerimizi 90 ila 120 dakika olarak belirliyoruz. Çobançeşme Vip kuryeyle ise 45-60 dakika arasında her yere paketlerinizi ulaştırıyoruz.

Çobançeşme genelinde firmamızı ayrıcalıklı kılan detaylardan bir diğeri 7 gün, 24 saat hizmet vermemizdir. Bu sayede her ne zaman kurye ihtiyacınız olurda ya da her ne zaman müsait iseniz o zaman paket gönderebiliyor y ada teslim alabiliyorsunuz.

Ayaz Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.

Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.

WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp