İçeriğe geç

Cevizli Kurye

Cevizli Kurye

Cevizli kurye ekibimiz siz değerli müşterilerimiz için 7/24 motor kurye hizmeti sağlamaktadır. Dilediğiniz her an, dilediğiniz noktaya, dilediğiniz teslimat seçeneğini kullanarak teslimatınızı ulaştırabilirsiniz. Her an her yerde güvenle ulaşabileceğiniz motor kurye hizmetimiz siz değerli müşterilerimiz için haftanın her günü ve günün her saati özenle kaliteli hizmet vermektedir. Ekonomik, hızlı ve kaliteli motor kurye hizmetimizden faydalanarak paketinizin şehir içi veya şehir dışı oluşu fark etmeksizin alıcısına ulaştırılmasını sağlayabilirsiniz. Motor kurye hizmeti sizlere hızlı ve güvenilir teslimat süreci sunar.

Cevizli kurye hizmetimiz sayesinde sizler de her an her yerde kurye ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Hem zamandan hem bütçeden tasarruf ederek en kısa sürede teslimatınızın alıcısına ulaştırılmasını sağlayabilir, avantajlı özelliklerimizden faydalanarak birçok farklı kategoriye ait paketi alıcısına ulaştırabilirsiniz.

  • Belge, doküman, evrak, posta, fatura
  • Kimlik, pasaport, ehliyet
  • İlaç, gıda, taze sebze meyve ürünleri
  • Çiçek, Pasta, Çikolata Gibi Gün İçinde Teslim Edilmesi Gereken Ürünler
  • Kırılabilir Küçük Çaplı Ürünler
  • Direkt Kişiye Ulaştırılması Gereken Ürünler.

Cevizli Kurye Hizmeti

Cevizli kurye hizmetinden faydalanarak sizler de en hızlı şekilde alıcısına paketinizi ulaştırabilir hem bütçeden tasarruf edip hem zamandan tasarruf sağlayabilirsiniz. Ekonomik fiyatlar ile teslimat gerçekleştiren şirketimiz siz değerli müşterilerimiz için özenle çalışmakta olup her an her yerde hizmet sağlamaktadır. Şehir içi ve şehir dışı fark etmeksizin dilediğiniz her yere en kısa sürede paketinizi ulaştırabilir, ekonomik fiyatlı hızlı teslimat hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Gece gündüz demeden her an her yerde motor kurye hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Uzun yıllardır sürdürdüğümüz motor kurye hizmetimiz alanında uzman ekip arkadaşlarımızca son teknoloji motorlar ile sizlere sunulmaktadır. Teslimatınızın hiçbir hasar görmeden alıcısına ulaştırılması için gerekli tüm önlemler alınmakta ve olduğu gibi alıcısına teslim edilmektedir. Sizler de teslimat hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgiye ulaşmak ve size uygun teslimat seçeneğinden faydalanmak için internet adresimizi ziyaret edebilir veya telefon numaramızı kullanarak bizlerle irtibata geçebilirsiniz.

Ayaz Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.

Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.

WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp