İçeriğe geç

Cendere Kurye

Cendere Kurye

Cendere kurye hizmetlerimiz hızlı, kaliteli ve güvenilirdir. İşlerinizde lazım olan gönderilerinizi bizler sizin adınıza istediğiniz yere taşırken sizler asıl ilgilenmeniz gereken işler ile ilgileniyor, yollarda zaman kaybetmiyorsunuz. Çünkü pek çok kişi yolda zaman geçirirken işlerini aksatıyor ve bitirmek için ya hafta sonları mesai yapmak zorunda kalıyor ya da eve iş taşıyor. Ancak kurye hizmetlerimiz ile sizlere zaman kazandırır, mesai saatleri dışında hobileriniz ve sevdikleriniz ile meşgul olma imkanı sunuyoruz.

Cendere kurye hizmetlerimiz her ihtiyaca çözüm olacak niteliktedir. Çünkü bizler farklı kurye türleri ile hizmet veriyoruz. İsterseniz motor kurye uygulamamızı kullanabilirsiniz. Fiyat olarak en uygunu diyebileceğimiz normal moto kurye hizmetlerimizle gönderileriniz 2-3 saat içerisinde teslim edilmektedir.

Cendere kurye uygulamamızda gönderileriniz yarım saat içerisinde teslim alınır ve istediğiniz adresler arasında 1-2 saat içerisinde teslim edilir. Eğer gönderinizi mesai saatleri dışında alıcısına ulaştırmak isterseniz de gece kurye uygulamamız devreye girer ve akşamları, geceleri de ister Cendere içerisinde ister başka noktalara gönderiniz rahat bir şekilde taşınabilir. Kesintisiz motor kurye hizmeti sunarak sizleri mutlu etmeye devam ediyoruz.

Cendere Kurye Hizmeti

Firmamız Cendere kurye çalışmalarında ihtiyaç duyduğunuz profesyonel ve özverili dağıtım hizmetini sunarak sektörde büyük bir yer kazanmıştır. Çalışmalarımız sonrasında müşterilerimizden aldığımız teşekkür içerikli geri dönüşler sayesinde işimize daha fazla özen göstererek çalışma hayatımıza kaldığımız yerden devam etmekteyiz.

İstanbul Motorlu Kurye firması olarak günümüz teknolojisinin sağlamış olduğu bütün kolaylıkları yakından takip ediyor, sektörümüz ile alakalı olan yeniliklere uyum sağlayarak sürekli kalitemizi arttırmaya devam ediyoruz. Müşteri beğenisi ve memnuniyetini en yüksek düzeyde tutmak amacıyla sizlere ayrıcalıklı bir kurye deneyimi yaşatmak için çaba göstermekteyiz.

Alanında uzman ekibimiz, donanımlı motorlarımız ve kaliteli hizmetlerimiz ile her zaman yanınızdayız. İşlemlerinizi kısa süre içerisinde ve güvenilir bir şekilde tamamlayarak sizleri çok mutlu ediyoruz. Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak ya da avantajlı tekliflerimizden en iyi şekilde yararlanmak için bize ulaşın.

Ayaz Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.

Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.

WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp