İçeriğe geç

Çeliktepe Kurye

Çeliktepe Kurye

İçinde bulunduğumuz modern hayat, gün geçtikçe hızlanmakta, kurye sektörü bu hıza uygun olarak gelişme ve değişim göstermektedir. İstanbul içerisinde dakikalar gibi kısa sürelerde tamamlanacak bir altyapı ve işleyişle, giderek hızlanan bu sektörde güvenilir hizmetler almanız için çalışıyor, modern sorun ve taleplerinize modern çözümler sunuyoruz.

Birbirinden farklı içeriklere sahip motorlu kurye seçeneklerimizle, 7/24 kesintisiz hizmet veriyor, tüm gönderilerinizin zamanında alıcısına ulaşmasını sağlıyoruz.

Firma olarak önceliğimiz, müşterilerimizin taleplerini en iyi şekilde karşılayarak müşteri memnuniyeti oluşturmaktır. Herkesin birbirinden farklı olduğunun bilincinde ve müşterilerimizin taleplerinin ve ihtiyaçlarının buna göre değişebileceğinin farkında olarak Çeliktepe kurye hizmetlerimizle, kişiye özel çözümler sunmaktayız.

Kurumsal ya da bireysel olarak yararlanabileceğiniz kurye hizmetlerimizden uygun fiyatlarla yararlanmak ve üst düzey iş anlayışımızla tanışmak için bizlere resmi iletişim kanallarımızdan ulaşabilir, kısa bir görüşme sonrasında kurye randevusu oluşturabilirsiniz.

Hızlı ve güvenli bir taşımacılık için genç ve bakımlı motosiklet filomuz ve profesyonel motorlu kuryelerimizle Çeliktepe kurye hizmetlerimizi kullanımınıza sunmaktayız. İhtiyaçlarınıza uygun olarak tercih edebileceğiniz farklı içeriklere sahip farklı kurye hizmetlerimiz:

  • Normal kurye: aynı bölgeye toplu halde ve sıra ile dağıtım yapılarak en fazla 3 saat içerisinde tamamlanır.
  • Express kurye: dağıtımda öncelik sizin gönderinize verilerek en fazla 90 dakika içerisinde teslimat sağlanır.
  • Vip kurye: sadece size özel taşımacılık yapılarak, 7/24 yararlanabileceğiniz hızlı kurye seçeneğidir.

Tüm hizmetlerimizde hasarsız teslimat garantisi sunulmakta, teslimat tamamlandığında bildirimi gönderici ve alıcıya iletilmektedir.

Çeliktepe Kurye Hizmeti

Çeliktepe kurye hizmetlerimizle müşterilerimize sunduğumuz saymakla bitmeyen avantajların başında, iş ve özel hayatınızı kolaylaştıran çözümler elde etmeniz gelmektedir. Bununla birlikte:

  • Güler yüzlü ve çözüm odaklı müşteri desteği,
  • Hızlı ve güvenilir teslimat seçenekleri,
  • Modern bir altyapı ve teknik donanıma sahip yeni bir filo,
  • %100 müşteri memnuniyeti,
  • Kişiye özel çözümler,
  • Uygun fiyatlar ve
  • Kesintisiz hizmet sunuyor, günün her saati üstün kurye hizmetlerimizden yararlanmanızı sağlıyoruz.

Yeni dünya düzeni içerisinde, modern çözümler sağlayarak, zamandan ve enerjiden tasarruf etmeniz için çalışıyoruz.

Ayaz Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.

Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.

WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp