İçeriğe geç

Çapa Kurye

Çapa Kurye

Hastane bölgesi olarak tanınan, iş ve sosyal hayatın sürekli devam ettiği, İstanbul’un en kalabalık semtlerinden biri olan Çapa semtinden tüm İstanbul’a kısa sürelerde tamamlanan kurye hizmeti vermekteyiz.

Yoğun nüfusun içerisinde pratik ve hızlı çözümler sunarak, motor kuryelerimizle, en fazla 3 saat içerisinde tamamlanan teslimatlar gerçekleştiriyor, hem bireysel hem de kurumsal gönderileriniz için ekonomik çözümler elde etmenizi sağlıyoruz.

Çapa semtinin ve İstanbul’un hızlı iş ve sosyal temposuna uygun olarak sürdürdüğümüz moto kurye hizmetlerimizle, 7/24 kesintisiz taşımacılık yapıyoruz.

İstanbul’un yoğun temposu içerisinde hızlı ve güvenilir motorlu kurye hizmeti almanız için çalışan Çapa kurye ekibimizle, ihtiyaçlarınıza uygun çözümler sunuyoruz. Kurumsal ya da bireysel düzeyde faydalanabileceğiniz farklı hizmet seçeneklerimizle, her zaman iyi kurye hizmetini en uygun fiyatlarla almanızı sağlıyoruz. Kurye seçeneklerimiz:

  • En fazla 3 saat içerisinde tamamlanan ve aynı bölgeye toplu halde dağıtıma çıkarılan, ekonomik bir çözüm olan normal kurye,
  • Acil gönderileriniz için, dağıtımda sizin gönderinize öncelik verilerek en fazla 90 dakikada tamamlanan express kurye ve
  • Sadece size özel taşımacılık yapılarak, kesintisiz fayda sağlayan vip kurye olarak ayrılmaktadır.

İster işiniz, ister özel hayatınızda güvenle yararlanabileceğiniz kurye hizmetlerimizle yanınızdayız.

Çapa Kurye Hizmeti

Kurye hizmetlerimiz, profesyonel Çapa kurye ekibi tarafından verilmekte, tüm müşterilerimize, kişiye özel seçenekler sunularak, taleplerinin tam olarak karşılanması sağlanmaktadır.

Moto kurye ekibimizin Çapa’dan tüm İstanbul’a kadar uzanan geniş rota ve trafik bilgisi sayesinde, tüm gönderileriniz kısacık zamanlarda alıcısına ulaştırılmakta, güvenli ve hasarsız teslimat sağlanmaktadır.

Randevulu bir sistemle çalışarak gecikme durumlarını ortadan kaldırıyor, modern hayatın içerisinde modern çözümler elde etmenizi sağlıyoruz.

Çapa kurye hizmetlerimizle müşterilerimize sunduğumuz avantajlar aşağıdaki gibi sıralanabilmektedir:

  • Kişiye ve duruma özel çözümler,
  • Teknolojik bir altyapı ve donanım sahibi genç bir motosiklet filosu,
  • Saygılı ve güler yüzlü bir ekip,
  • Müşteri memnuniyeti garantisi,
  • Randevu sistemi sayesinde zamanında ve hasarsız teslimat,
  • Zamandan ve enerjiden tasarruf etmenizi sağlayan kapıdan kapıya kurye hizmetleri ve
  • Uygun fiyatlar.

Ayaz Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.

Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.

WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp