İçeriğe geç

Çağlayan Kurye

Çağlayan Kurye

Kurye hizmetleri sayesinde hem bireysel hem de işletmeler açısında kolaylıklar sağlanabilmektedir. Çalışırken paket gönderimi yapmak zaman isteyen bir olay ya da iş yaparken buna vakit ayırmak oldukça güç. Bu sebepten ötürü kurye hizmetleri işletmeler açısında önemli bir sektördür. Hemen hemen her boyuttaki ve ağırlıktaki paketleri kurye hizmetleri ile istediğiniz adreslere ulaştırabilirsiniz. Bizlerde firma olarak bu sektör içerisinde hizmetler vermekteyiz. Gerekli tüm altyapıya ve tecrübeli personellere sahibiz. Paketlerinizi en hızlı şekilde istediğiniz adreslere ulaştırarak teslim ediyoruz. Çağlayan kurye hizmetlerimizden faydalanmak istediğinizde bizler ile iletişime geçebilirsiniz. %100 müşteri memnuniyeti kazanacağınıza olan inancımız ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Eğer gün içerisinde ya da en kısa sürede gönderilerinizin istediğiniz adreslere ulaştırılmasını istiyorsanız moto kurye hizmetleri en doğru tercih olacaktır. Dosya, evrak, belge, çiçek, giyim, gıda gibi birçok küçük boyutlu paketlerinizi moto kuryeler aracılığı ile istediğiniz adresler en kısa sürede ulaştırabilirsiniz. Bizler firma olarak moto kurye hizmetlerimizi en hızlı şekilde müşterilerimize sunuyoruz. Çağlayan kurye hizmetlerimizden faydalanmak istediğinizde günün her saati ve haftanın her günü bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

Çağlayan Kurye Hizmeti

E-ticaretin artması ile motor kurye hizmetlerine olan rağbette bir hayli artmaya devam ediyor. Motosikletler ile küçük boyutlara sahip her türlü paketlerinizin teslimatları yapılmaktadır. Ancak bazı yasaklı içeriklere sahip paketlerinizin teslimatları yapılmıyor. Uyuşturucu, alkol, sigara, silah, nakit para, değerli madenler gibi içeriklere sahip paketlerinizi motor kuryeler ile taşınmıyor ve teslim edilmiyor. Bizler firma olarak tüm yasal içerikli paketlerinizi motor kurye hizmetlerimiz ile istediğiniz adreslere ulaştırarak teslim ediyoruz. Çağlayan kurye hizmetlerimizden faydalanmak istediğinizde bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

Bizler firma olarak müşterilerimizin güvenlerini zedeleyecek, hassasiyetlerine zarar verecek eylemlerden ve faaliyetlerden kaçınıyoruz. Gerek kuryelerimiz gerekse bünyemizde çalışan hiçbir personelimiz müşterilerimizin güvenlerini sarsacak eylemlerde bulunmuyorlar. Bizler en kaliteli kurye hizmetlerimiz ile müşterilerimizin güvenlerini kazandık. Böylece geniş müşteri kitlesine sahip olduk ve olmaya devam ediyoruz. Dilediğiniz zaman bizlere ulaşarak kurye hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Ayaz Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.

Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.

WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp