İçeriğe geç

Caferağa Kurye

Caferağa Kurye

Caferağa kurye hizmetlerimiz ile Kadıköy’ün en köklü mahallelerinden birisinde yılların bilgi, birikim ve deneyimiyle öne çıkıyoruz. Mahallemiz hem İstanbul’un tarihi dokusundan izler taşımakta hem de modern hayatın getirdiği değişimleri yansıtmaktadır. Hem bireysel hem de kurumsal olarak en çok ortaya çıkan ihtiyaç ise taşımacılıktır ve geleneksel kurye hizmetlerinin yetersiz kalmasından dolayı kurye çözümlerimiz çok daha fazla rağbet görmektedir.

Kurye hizmetlerimizi ayrıcalıklı kılan birçok etken vardır. Bunlar kaliteli, hızlı, güvenilir ve ekonomik olması gibi sıralanabilir. Firmamız hem araçları, teknolojileri hem de insan kaynakları açısından kaliteden ödün vermemektedir. Her çalışmamızda paketleriniz adreslerinizden alınmakta, belirteceğiniz adres ya da adreslere en kısa sürede ulaştırılmaktadır.

Caferağa kurye uygulamalarımızda yeni nesil motorlar kullanıyoruz. Bu sayede yoğun İstanbul trafiğine takılmadan, son derece seri hareket ediyoruz. Bütün mahallemiz ve ilimiz lokasyonuna hâkim bir kadroyla çalışıyoruz. İletişime geçtiğiniz anda harekete geçerek en kısa sürede paketlerinizi teslim ediyor ve teslim etmek üzere harekete geçiyoruz.

Firma olarak fatura, paket, yemek, çikolata, meyve, yedek parça, tekstil, gıda, hediye, numune, kimlik, pasaport, diş malzemeleri, laboratuvar test ürünleri, evrak, bilgisayar, tablet, telefon, e-ticaret sipariş ürünleri gibi her türlü ürünü istenen adresler arasında taşıyoruz. Ayrıca ehliyet, ilaç, çiçek, davetiye, dergi, basın, matbuat gibi toplu dağıtım, bilet, anahtar, laptop, ruhsat, plaka, eşya gibi her türlü yasal paketi de taşımayı başarıyoruz.

Caferağa Kurye Hizmeti

Caferağa kurye hizmetlerimizi çeşitli kurye seçenekleriyle devam ettiriyoruz. Bu sayede paketlerinizin aciliyetine, gönderi yapmak istediğiniz zamana, bütçenize göre seçim yapabilirsiniz. Normal kuryeyle ekonomik biçimde 180 dakikada teslimat vadeden firmamız daha acil ihtiyaçlar için ekspres ve Vip kurye gibi seçenekler sunmaktadır bu sayede vadedilen teslimat sürelerimiz 45 dakikaya kadar düşmektedir. Bu da bizi en hızlı kurye yapmaktadır.

İstanbul Motorlu Kurye olarak kaliteli, hızlı, güvenilir olduğumuz kadar uygun fiyatlarımızla da öne çıkıyoruz. Kurye fiyatlarımızı taşıma yapılacak mesafeye, kurye türü ve pakete göre belirliyor, 7/24 taşımacılık yapıyoruz.

Ayaz Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.

Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.

WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp