İçeriğe geç

Büyükbakkalköy Kurye

Büyükbakkalköy Kurye

Büyükbakkalköy kurye hizmetlerimiz ile kaliteli, güvenilir, hızlı ve uygun fiyatlı çözümlerin değişmez adresi oluyoruz. Bilgi, birikim ve deneyimimizle bütün müşterilerimizin değişmez çözüm ortağı oluyoruz. Hem kurumsal hem de bireysel kurye taleplerinizi karşılıyoruz.

Büyükbakkalköy kurye hizmetlerimiz ile bölgemiz içinde ya da bölgemizle bütün bir İstanbul arasında her türlü yasal paketinizi taşıyoruz. Paketlerinize en az sizler kadar hassasiyet göstererek güvenli taşımacılık yapıyoruz.

Uzman ekibimizle fatura, kimlik, pasaport, bilgisayar, tablet, telefon, e-ticaret sipariş ürünleri, diş malzemeleri, laboratuvar test ürünleri, evrak, paket, yemek, çikolata, meyve, yedek parça, tekstil, gıda, hediye, numune gibi her türlü ürünü istenen adresler arasında taşıyoruz. Ayrıca ehliyet, ilaç, çiçek, davetiye, dergi, basın, ruhsat, plaka, eşya, matbuat gibi toplu dağıtım, bilet, anahtar, laptop gibi ürünlerinizi de ihtiyacınıza en uygun şekilde belirteceğiniz adrese ulaştırıyoruz.

Büyükbakkalköy Kurye Hizmeti

Büyükbakkalköy kurye hizmetlerimiz ile daima bütün bireysel ve kurumsal müşterilerimize hitap etmeye çalışıyoruz. Bunun için başlıca şu kurye modellerimizi öne çıkarıyoruz:

  • Normal kurye: Standart kurye modelimiz olan normal kuryeyle en uzak noktalara dahi 180 dakika içinde paketlerinizi teslim edebiliyoruz. Mesai saatleri içinde her türlü paketinizi belirteceğiniz adresler arasında taşıyabiliyoruz.
  • Hızlı kurye: Daha acil olan paketleriniz için aynı zamanda ekspres kurye olarak adlandırılan modelimizi tercihe açıyoruz. 60-90 dakika arasında teslimat yapıyoruz.
  • Acil kurye: Çok daha acil ihtiyaçlarınız için 7 gün, 24 saat aktif acil kurye modelimizle öne çıkıyoruz. Aynı zamanda Vip kurye deneyimi sunuyoruz.

Bölgemizde her zaman kalitenin, güvenilirliğin, profesyonelliğin değişmez adresiyiz. Bunlar bizi yılardır bölgemizin en çok tercih edilen kurye firması haline getirmiştir. Fakat başarılarınızla yetinmiyor, hep daha iyisini yapmaya devam ettiğimiz gibi fiyatlarımızla da öne çıkıyoruz.

Kurye fiyatlarımızı paketlerinizin taşınacağı mesafeye, paket özelliklerine ve tercih edeceğiniz kurye çeşidine göre belirliyoruz. Günün her saatinde çağrı merkezimize ulaşabilir hem net fiyat bilgisi alabilir hem de randevu oluşturabilirsiniz. Bölgenin en uygun fiyatlı kurye firmasıyla çalışma ayrıcalığından yararlanabilirsiniz.

Ayaz Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.

Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.

WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp