İçeriğe geç

Bulgurlu Kurye

Bulgurlu Kurye

Bulgurlu kurye uygulamalarımızla Üsküdar’ın en merkezi mahallerinden birisi ile bütün bir İstanbul geneli arasında taşımacılık yapıyoruz. Her zaman kaliteli, hızlı ve güvenli taşımacılık yaparak bir yerden bir yere en acil şekilde taşınması gereken paketlerinizi taşıyoruz. Günün her saatinde profesyonel ekibimizle üst düzey çözüm vadediyoruz.

Bulgurlu kurye ile yasal her türlü paketinizi başarıyla taşıyoruz. Bizimle iletişime geçtiğiniz anda taşıma işlemlerinizi devralıyor, en hızlı ve güvenli biçimde alıcısına ulaştırıyoruz.

Yıllardır fatura, diş malzemeleri, laboratuvar test ürünleri, evrak, paket, yemek, çikolata, meyve, yedek parça, tekstil, gıda, hediye, numune, kimlik, pasaport, bilgisayar, tablet, telefon, e-ticaret sipariş ürünleri gibi her türlü ürünü istenen adresler arasında taşıyoruz. Ayrıca ehliyet, ilaç, çiçek, davetiye, dergi, basın, ruhsat, plaka, eşya, matbuat gibi toplu dağıtım, bilet, anahtar, laptop gibi bütün ürünlerinizi başarıyla muhafaza ediyor, hiçbir hasar almadan alıcısına teslim ediyoruz.

Bulgurlu Kurye Hizmeti

Bulgurlu kurye alanında pek çok farklı kurye çeşidiyle öne çıkıyoruz. Böylece paketlerinizin aciliyet durumuna, gönderi zamanınıza ve bütçenize göre en ideal seçimi yapabilmenizi sağlıyoruz.

Normal Bulgurlu kurye ile en ekonomik taşımayı yapıyoruz. İstanbul’un en uzak noktalarına en geç 180 dakikada teslimat yapabiliyoruz. Mesai saatleri içinde her yere taşıma gerçekleştiriyoruz. Ekspres Bulgurlu kurye ile daha hızlı taşımacılık yapıyor, daha acil gönderileriniz için en uzak noktalara en geç 90 dakikada paketlerinizi ulaştırıyoruz.

Çok daha acil gönderileriniz içinse Bulgurlu Vip kurye ile öne çıkıyoruz. Vip kurye hizmetimizde her yere 45-60 dakika arasında teslimat vadinde bulunsak da daha kısa sürede de teslimat yapabiliyoruz. 7 gün, 24 saat kurye desteği sağlıyoruz.

Bölgemizde her zaman kaliteli, güvenilir, hızlı taşımacılığın adresi oluyoruz. Fakat sadece bununla sınırlı kalmıyor, aynı zamanda en uygun fiyatlı kurye ayrıcalığı da sağlıyoruz. Kurye fiyatlarımızı her taşımada ayrı oluşturuyor, paketinizin taşınacağı mesafeye, tercih edeceğiniz kurye çeşidine ve paketinize göre fiyatlandırma yapıyoruz. Gerek randevu oluşturmak gerekse net fiyat bilgisi sunmak için daima bir telefon mesafesinde yer alıyoruz.

Ayaz Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.

Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.

WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp