İçeriğe geç

Bostancı Kurye

Bostancı Kurye

Bostancı Kadıköy’ün doğu ucunda yer alan mahallesidir. Geçmişten günümüze İstanbul’un en çok tercih edilen yerleşim yerlerinden birisi olan mahallemiz hem tarihi dokusuyla hem de modern yüzüyle öne çıkmaktadır. Oldukça merkezi bir lokasyona sahip olup günün her saatinde hareketlilik devam etmektedir. Bostancı kurye hizmetlerimiz de gerek mahallemiz içindeki adresler arasında gerekse mahallemizle İstanbul’un diğer bütün noktaları arasında taşınması gereken pekentlerinizde yardımcınız olmaktadır.

Firma olarak her zaman kalitenin, güvenirliğin ve hızın adresiyiz. Hem ekip hem de ekipman kalitemize büyük önem veriyor, alanında eğitimli, tecrübeli, bilgi birikimi yüksek, profesyonel bir kadroyla çalışıyoruz. Hem sahada hem de çağrı merkezimizde en modern ekipmanlar ve araçlarla hizmet veriyoruz. Yenilikçi bir kuryeyle çalışma fırsatı sağlıyoruz.

Bostancı kurye hizmetlerimiz hem bireysel gönderileriniz hem de kurumsal gönderileriniz için yanınızdadır. Mahallemiz genelinde bir adresten başka bir adrese taşınması gereken, bir adresten alınıp size getirilmesi gereken, birden çok adrese dağıtılması gereken her türlü paketiniz için bir telefon mesafesindeyiz.

Uzman ekibimizle paket, yemek, çikolata, meyve, yedek parça, tekstil, gıda, hediye, numune, fatura, diş malzemeleri, laboratuvar test ürünleri, evrak, kimlik, pasaport, bilgisayar, tablet, telefon, e-ticaret sipariş ürünleri gibi her türlü ürünü istenen adresler arasında taşıyoruz. Ayrıca ehliyet, matbuat gibi toplu dağıtım, bilet, anahtar, laptop, ilaç, çiçek, davetiye, dergi, basın, ruhsat, plaka, eşya gibi ürünlerinizin teslimatını yapabiliyoruz.

Bostancı Kurye Hizmeti

Herkese hitap eden bir Bostancı kurye olmak adına sürekli kendimizi geliştiriyor, değişen ve gelişen alışkanlıklara göre yeni çözümler sunuyoruz. Farklı kurye modelleriyle öne çıkıyor, dilerseniz mesai saatleri içinde ekonomik kurye hizmeti almanızı gerekse 7 gün ,24 saat en acil ihtiyaçlarınızda dahi hızlı kurye hizmeti almanızı sağlıyoruz. İstanbul’un en uzak noktalarına maksimum 180 dakikada teslimat yapıyoruz.

Kurye fiyatlarımızı her zaman asgari düzeyde tutuyor, mahallemizin en uygun fiyatlı kurye hizmetini sağlıyoruz. Çeşitli etkenlere göre her taşımada farklı fiyat teklifleri hazırlıyor, bunun için iletişim kanallarımızı daima açık tutuyoruz.

Ayaz Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.

Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.

WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp