İçeriğe geç

Bomonti Kurye

Bomonti Kurye

Bomonti Şişli ilçesi sınırları içinde yer alan, adını 1890 yılında burada kurulan bira fabrikasından alan bir semttir. İsmi İsviçreli fabrika kurucularından gelmektedir. Şehrin köklü yerleşim yerlerinden birisi olan semtimizin özellikle son dönemdeki düzenlemeler ve inşaatlarla çehresi büyük bir değişime uğramıştır. Bu yönüyle de İstanbul’un en dikkat çeken bölgelerinden birisi olmuştur. Firmamız da Bomonti kurye çözümleriyle semtimiz genelinde ve semtimizle bütün bir İstanbul arasında profesyonel taşımacılık yapmaktadır.

Bomonti kurye alanında amacımız her zaman müşterilerimizi ayrıcalıklı kılmaktır. Bunun için her zaman kaliteli, güvenilir, hızlı ve uygun fiyatlı taşımacılık yapmaya çalışıyoruz. Eğitimli, deneyimli, bilgi birikimi yüksek, özverili ve güler yüzlü bir ekiple hem çağrı merkezimizde hem de sahada beklentileri karşılıyoruz. Günün her saatinde en yakın çözüm ortağınız olarak bir telefon kadar yakınınızda yer alıyoruz.

Yıllar içinde sürekli kendimizi yeniliyor, çağdaş kurye firması olmayı başarıyoruz. Fatura, diş malzemeleri, laboratuvar test ürünleri, evrak, paket, yemek, çikolata, meyve, yedek parça, tekstil, gıda, hediye, numune, kimlik, pasaport, bilgisayar, tablet, telefon, e-ticaret sipariş ürünleri gibi her türlü ürünü istenen adresler arasında taşıyoruz. Yine ehliyet, ilaç, çiçek, davetiye, dergi, basın, ruhsat, plaka, eşya, matbuat gibi toplu dağıtım, bilet, anahtar, laptop gibi bütün yasal paketlerinizi de alıcılarına ulaştırıyoruz.

Bomonti Kurye Hizmeti

Bomonti kurye alanında amacımız her zaman bütün ihtiyaçları karşılamak. Bunun için semtimizde farklı kurye çeşitleriyle öne çıkıyoruz ve başlıca şu kuryelerimizi tercihe açıyoruz:

  • Bomonti normal kurye: Çok acil olmayan, standart gönderileriniz için mesai saatleri içinde normal kuryemizi tercih edebilirsiniz. Bu sayede İstanbul’un en uzak noktalarına en geç 180 dakikada teslimat hizmeti alabilirsiniz.
  • Bomonti hızlı kurye: Bu modelimizde teslimat sürelerimiz 90 dakika olmaktadır.
  • Bomonti acil kurye: Daha acil gönderileriniz için 45 dakikada teslimat yapılmaktadır.

Firma olarak her zaman hızlı, güvenli, kaliteli ve uygun fiyatlı çözümler sunuyoruz. 7/24 hizmet veriyor, en acil kurye ihtiyaçlarınızda yanınızda yer alıyoruz. Semtimizin en uygun fiyatlı kurye firmasıyla çalışma avantajı sağlıyoruz.

Ayaz Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.

Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.

WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp