İçeriğe geç

Beyoğlu Kurye

Beyoğlu Kurye

Beyoğlu kurye hizmetlerimizle İstanbul’un en köklü ilçelerinden birisi olan Beyoğlu içindeki adresler arasında ya da ilçemiz ile İstanbul’un diğer bütün ilçeleri arasında profesyonel taşımacılık yapıyoruz. Değişen ve gelişen yaşam standartlarına uygun biçimde en hızlı taşımacılık yöntemleri geliştiriyoruz.

Uygulamalarımızla hem bireysel gönderilerinizi hem de kurumsal gönderilerinizi istediğiniz adresler arasında taşıyoruz. Otogarlar, havalimanları, sanayi siteleri ve diğer bütün noktalar arasında taşınması gereken, size getirilmesi gereken, çoklu adreslere ulaştırılması gereken bütün paketlerinizde, günün her saatinde yanı başınızda oluyoruz.

Beyoğlu kurye çözümlerimizde alanında uzman, deneyimli, bilgi birikimi yüksek, özverili bir kadroyla çalışıyoruz. Profesyonel ekiplerimizle hava şartları, yol durumları her ne olursa olsun yollarda oluyoruz. Yeni model, bakımlı, donanımlı araçlarımızla İstanbul’un bütün cadde ve sokaklarında taşımacılık yapıyoruz.

İlk günden bu yana fatura, diş malzemeleri, laboratuvar test ürünleri, evrak, paket, yemek, çikolata, meyve, yedek parça, tekstil, gıda, hediye, numune, kimlik, pasaport, bilgisayar, tablet, telefon, e-ticaret sipariş ürünleri gibi her türlü ürünü istenen adresler arasında taşıyoruz. Ayrıca ehliyet, ilaç, çiçek, davetiye, dergi, basın, ruhsat, plaka, eşya, matbuat gibi toplu dağıtım, bilet, anahtar, laptop gibi ürünlerinizi belirteceğiniz adresler arasında taşıyoruz.

Beyoğlu Kurye Hizmeti

Beyoğlu kurye uygulamalarımız herkese uygun seçenekler sunmaktadır ve başlıca kurye çeşitlerimiz şunlardır:

  • Normal Beyoğlu kurye: Standart taşıma yöntemimiz olan normal kuryeyle İstanbul’un en uzak noktaları arasında taşımacılık yapıyoruz. Daima güvenilir çözümler üreterek paketlerinizi en geç 180 dakikada alıcısına ulaştırıyoruz.
  • Beyoğlu ekspres kurye: Daha hızlı taşınması gereken paketleriniz için anında kuryemizi adresinize yönlendiriyor ve en geç 90 dakikada her yere teslimat yapabiliyoruz.
  • Beyoğlu Vip kurye: Çok daha acil paketleriniz için üst düzey çözüm üretiyor, çoğu kez daha kısa sürede paketinizi alıcısına ulaştırsak da en geç 45 dakikada teslimat vadediyoruz.

İlçemiz genelinde sunmuş olduğumuz kurye uygulamalarımız 7 gün, 24 saat aralıksız devam etmektedir. Her zaman bölgemizin en uygun fiyatlı kurye çözümlerinin adresi oluyor, en acil ihtiyaçlarınızda yanınızda bulunuyoruz.

Ayaz Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.

Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.

WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp