İçeriğe geç

Beylikdüzü Kurye

Beylikdüzü Kurye

Beylikdüzü kurye uygulamalarımız ile ilçemizin her mahallesinde en yakın kurye firması olmayı başarıyoruz. Bir adresten diğerine gitmesi gereken, bir yerden bir yere getirilmesi gereken, farklı adreslere dağıtılması gereken ya da bir yere ulaştırılması gereken her türlü paketiniz için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Her biri kurye alanında deneyimli, bilgi birikimi yüksek, özverili ve güler yüzlü bir ekiple çalışıyor, profesyonel çözümlerimizle her zaman işinizi kolaylaştırıyor, her açıdan tasarruf ederek alışılmışın dışında bir kurye deneyimi sunuyoruz. Modelli, bakımları aksatılmadan yapılan, güvenliğine azami derecede dikkat edilen araçlarımızı en modern ekipmanlarla donatıyor, taşıma esnasında oluşabilecek problemleri minimuma indiriyoruz.

Beylikdüzü kurye hizmetlerimiz zamandan tasarruf etmenizi sağlamaktadır. Bizler kuryelerimizle yoğun Beylikdüzü ve İstanbul trafiğine takılmadan, seri şekilde hareket ediyoruz. İstanbul’un en uzak noktalarına dahi dakikalar içinde paket teslimi yaparak zamandan tasarruf etmenizi, arta kalan zamanınızı daha fazla üretim, istirahat ya da hobileriniz için kullanmanızı sağlıyoruz.

Beylikdüzü Kurye Hizmeti

Bölgemiz genelinde fatura, diş malzemeleri, meyve, yedek parça, tekstil, gıda, hediye, numune, kimlik, pasaport, bilgisayar, tablet, telefon, laboratuvar test ürünleri, evrak, paket, yemek, çikolata, e-ticaret sipariş ürünleri gibi her türlü ürünü istenen adresler arasında taşıyoruz. Ayrıca ehliyet, ilaç, ruhsat, plaka, eşya, matbuat gibi toplu dağıtım, çiçek, davetiye, dergi, basın, bilet, anahtar, laptop gibi hassas paketlerinizi dahi hiçbir hasar almadan alıcısına teslim ediyoruz.

İlçemiz genelinde farklı Beylikdüzü kurye modelleriyle öne çıkıyor, bu sayede ihtiyacınıza en uygun seçimi yapmanızı sağlıyoruz. Normal kurye ile standart taşımacılık yapıyor, ekonomik biçimde en uzak noktalara dahi 180 dakikada teslimat yapıyoruz. Ekspres kurye ile daha seri hareket ediyor, en geç 90 dakika içinde teslimat yapabilmeyi vadediyoruz. Çok daha acil paketleriniz için Beylikdüzü kurye modelimizle öne çıkıyoruz.

Her zaman bir sistem dahilinde sürdürdüğümüz kurye çözümlerimiz günün her saatinde devam etmektedir. 7/24 çağrı merkezimiz hizmet vermektedir. Her zaman bize ulaşabilir, merak ettiklerinizi sorabilir, fiyat alabilir ve randevu oluşturabilirsiniz.

Ayaz Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.

Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.

WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp