İçeriğe geç

Beylerbeyi Kurye

Beylerbeyi Kurye

Beylerbeyi Üsküdar ilçesi sınırlarında olup İstanbul’un en eski yerleşim yerlerinden birisidir. Aynı zamanda tarih boyunca şehrin popülaritesi yüksek yerlerinden birisi olmuştur. Bugün hala bölgemizde hem geçmişin izlerini hem de modern dünyanın yansımalarını bir arada bulmak mümkündür. Beylerbeyi kurye hizmetlerimiz de modern yaşam içinde bölgemizde en çok ihtiyaç duyulan uygulamalardan birisidir.

Kurye hizmetlerimizle hem bölgemiz içindeki adresler arasında hem de bölgemizle İstanbul’un diğer bütün mahalleleri arasında profesyonel taşımacılık yapıyoruz. Her biri alanında deneyimli, eğitimli, bilgi birikimi yüksek, özverili, güler yüzlü ve çözüm odaklı bir kadroyla çalışıyoruz. Uzman ekibimizle birlikte taşıma sürecini en iyi şekilde planlayıp hayata geçiriyoruz.

Çalışmalarımız her zaman bir sistem dahilinde ilerlemektedir. Bu nedenle Beylerbeyi kurye talebinde bulunduğunuz anda harekete geçiyor ve randevu saatinde paketinizin alınacağı adreste oluyoruz. Paketiniz imza karşılığı alıp harekete geçiyor ve vadettiğimiz süre içinde alıcısına güvenle teslim ediyoruz.

Yıllardır bölgemizde fatura, diş malzemeleri, laboratuvar test ürünleri, meyve, yedek parça, tekstil, gıda, hediye, evrak, paket, yemek, çikolata, numune, kimlik, pasaport, bilgisayar, tablet, telefon, e-ticaret sipariş ürünleri gibi her türlü ürünü istenen adresler arasında taşıyoruz. Ayrıca ehliyet, ilaç, çiçek, basın, ruhsat, plaka, eşya, davetiye, dergi, matbuat gibi toplu dağıtım, bilet, anahtar, laptop gibi en hassas ürünleri dahi başarıyla taşıyoruz.

Beylerbeyi Kurye Hizmeti

Beylerbeyi kurye alanında her zaman en hızlı çözümlerin adresi olmaya çalışıyor. Hız bölgemizde en büyük ihtiyaçlardan birisi olup hızlı çalışma beraberinde zaman tasarrufu getirmektedir. Fakat yoğun İstanbul trafiği ve karmaşık, kapalı yollar İstanbul’da ulaşımı büyük sekteye uğratmaktadır. Oysa motor kuryelerimizle her zaman eri şekilde hareket ediyor, en kısa sürede İstanbul’un en uzak noktalarına dahi ulaşabiliyoruz.

Beylerbeyi genelinde kurye uygulamalarımız kalitesi, güvenilirliği, konforu ile birlikte aynı zamanda uygun fiyatlarıyla da öne çıkmaktadır. Her zaman bölgemizde en uygun kurye deneyimi vadediyoruz ve mesafeye, kurye türüne ve pakete göre fiyatlandırma yapıyoruz. Net fiyatlar için daima bir telefon uzağınızda bulunuyoruz.

Ayaz Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.

Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.

WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp