İçeriğe geç

Beykent Kurye

Beykent Kurye

Beykent kurye hizmetlerimizle İstanbul Motorlu Kurye olarak profesyonel çözümler sunuyor, modern yaşamın modern ihtiyaçlarına en uygun karşılıkları veriyoruz. Gerek bölgemiz içindeki adresler arasında gerekse bütün bir İstanbul’a her türlü paketlerinizi taşıyoruz.

Firma olarak gerek bireysel gerekse kurumsal bütün gönderilerinizde yardım talep edebilirsiniz. Hatta sözleşmeli kurye hizmeti alabilir, düzenli dağıtılması gereken ya da kurye ihtiyacınızda daima hizmetinizde olan bir çözüm alabilirsiniz. Herhangi bir adresteki paketin alınıp size getirilmesini isteyebilir, birkaç adrese dağıtılması gereken, imzalatılması gereken paketlerinizi taşıyıp gerekli işlemleri yaptırmamızı talep edebilirsiniz. Tamamının kusursuzca karşılanacağından emin olabilirsiniz.

Beykent kurye çalışmalarımızda tamamen mesleği kuryelik olan bir ekiple sahadayız. Ekiplerimiz her zaman çözüm odaklı çalışıp kendilerini yenilemekte, sektörün yenilikçi firmalarından birisiyle çalışma ayrıcalığı sağlamaktadırlar.

Bugüne kadar yasal her türlü paketinizi taşıdık. Taşımaya da devam ediyoruz ve fatura, diş malzemeleri, laboratuvar test ürünleri, evrak, paket, yemek, çikolata, meyve, yedek parça, tekstil, gıda, hediye, numune, kimlik, pasaport, bilgisayar, tablet, telefon, e-ticaret sipariş ürünleri gibi her türlü ürünü istenen adresler arasında taşıyoruz. Ayrıca ehliyet, ilaç, çiçek, davetiye, dergi, basın, ruhsat, plaka, eşya, matbuat gibi toplu dağıtım, bilet, anahtar, laptop gibi ürünlerinizi de güvenle ulaştırıyoruz.

Beykent Kurye Hizmeti

Amacımız her zaman en iyi çözümleri geliştirmek. Bunun için Beykent kurye alanında farklı kurye seçenekleri oluşturmuş bulunuyoruz. Normal kurye ile standart taşıma yapıyor, en ekonomik biçimde, mesai saatleri içinde, en uzak noktalara paketinizi en geç 180 dakikada ulaştırıyoruz.

Ekspres kurye ile daha da hızlı hareket ediyor, talepte bulunduğunuz anda harekete geçip en geç 90 dakikada İstanbul’un her yerine ürünlerinizi teslim ediyoruz. Vip kurye ile ise daha da seri davranıyor, teslimat sürelerimizi 45 dakikaya kadar indirebiliyoruz.

Beykent Avrupa yakasının ve bütün bir İstanbul’un en hareketli yerlerinden birisidir. Bu nedenle kurye ihtiyacı sadece mesai saatleriyle sınırlı değildir. Firma olarak 7 gün, 24 saat taşımacılık yapıyor, en acil ihtiyaçlarınıza gereken çözümleri üretiyoruz.

Ayaz Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.

Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.

WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp