İçeriğe geç

Beyazıt Kurye

Beyazıt Kurye

Beyazıt kurye hizmetlerimiz ile Fatih’in en köklü mahallelerinden birisi olan Beyazıt ile bütün bir İstanbul genelinde profesyonel taşımacılık yapıyoruz. Bölgemiz son derece merkezi bir konuma sahip olduğundan hem bireysel hem de kurumsal olarak her gün kurye ihtiyacı olmakta ve firmamız hızlı, kaliteli, güvenilir ve uygun fiyatlı uygulamaların değişmez adresi olmaktadır.

Sektörde ilk günden bu yana müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyoruz. Her biri alanında uzman, eğitimli, özverili ve çözüm odaklı bir kadroyla yolumuza devam ediyoruz. Gerek mahallemiz içindeki adresler gerekse bütün bir İstanbul ile mahallemiz arasında istenen adresten paketi alıp istenen adrese ulaştırabiliyoruz.

Beyazıt kurye sektörü her geçen gün gelişmektedir ve bizler bunun sadece takipçisi olmakla kalmıyor, aynı zamanda öncüsü oluyoruz. Tamamı modelli, bakımları aksatılmadan yapılan, en modern donanımlara sahip araçlarla çalışıyoruz. Bu sayede taşıma esnasında oluşabilecek riskleri minimuma indiriyoruz.

Yasal her türlü paketi taşımakla birlikte en çok emanet edilenler fatura, diş malzemeleri, laboratuvar test ürünleri, evrak, paket, tekstil, gıda, hediye, yemek, çikolata, meyve, yedek parça, numune, kimlik, pasaport, bilgisayar, tablet olmaktadır. Ayrıca telefon, ilaç, çiçek, davetiye, dergi, basın, ruhsat, plaka, e-ticaret sipariş ürünleri, ehliyet, eşya, matbuat gibi toplu dağıtım, bilet, anahtar, laptop gibi ürünleri taşımamız da yoğun şekilde istenmektedir.

Beyazıt Kurye Hizmeti

Beyazıt kurye alanında kurumsallığın vermiş olduğu ciddiyet ve özveriyle çalışıyoruz. Buna göre farklı kurye modelleriyle öne çıkıyoruz. Beyazıt normal kurye modelimizle mahallemiz ile bütün İstanbul arasında standart gönderi taşımacılığı yapıyor, paketlerinizi sizden alıp en geç üç saat içinde alıcısına teslim ediyoruz. Beyazıt ekspres kurye modelimizle daha da hızlı taşıma yapıyor, talep oluştuğunuz anda en yakın kuryemizi harekete geçirerek en geç 90 dakikada teslimat yapıyoruz. Beyazıt Vip kurye ile ise teslimat süremizi 45 dakikaya kadar indiriyoruz.

Beyazıt kurye alanında aynı zamanda en uygun fiyat avantajıyla öne çıkıyor, paketlerinizi taşıdığımız mesafeye, paket özelliklerine ve kurye modeline göre, her taşımada ayrı fiyatlandırma yapıyoruz.

Ayaz Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.

Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.

WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp