İçeriğe geç

Beşyol Kurye

Beşyol Kurye

Yeni nesil kurye hizmetlerinde, sektöre yön veren çalışmaları ile fark yaratan firmamız, İstanbul il sınırları dahilinde verdiği hızlı ve güvenli kurye hizmetleri ile yanınızdadır.

Kaliteli bir iş anlayışı, müşteri memnuniyeti oluşturmaya gösterdiğimiz özen, özel hayatınıza gösterdiğimiz saygı ve güvenilir çözümlerimizle günün her saati hizmetinizdeyiz.

Beşyol kurye olarak verdiğimiz tüm hizmetlerin en üst seviyede kalite ile en kolay çözümleri sunacak şekilde olmasına özen gösteriyor, an be an kendimizi daha çok geliştirmek için çalışıyoruz.

Firmamız, İstanbul’da 7/24 moto kurye hizmeti veren bir firmadır. 2005 senesinden beri İstanbul yollarında, farklı özelliklerde birçok gönderi taşıyarak edindiğimiz benzersiz deneyim sayesinde, müşterilerimizin ne istediğiniz anlıyor ve en uygun çözümleri üretiyoruz.

Yeni nesil kuryeler olarak hizmet veren Beşyol kurye ekibimiz, trafikte saygı ve güvenlik konularına azami dikkat ediyor, gönderilerinizin her zaman güvenle ve hasarsız teslim edilmesini sağlıyor.

Beşyol Kurye Hizmeti

Beşyol kurye hizmetlerimiz, çözüm odaklı müşteri destek hattımızda bulunan ekip arkadaşlarımız sayesinde, her zaman müşterilerimizin taleplerini en iyi şekilde karşılamaktadır.

Kurye talebinizi ilettiğiniz anda, size en uygun çözümü bulmak için çalışan ekip arkadaşlarımız, talebiniz ve onayınız doğrultusunda oluşturduğu randevu saatine göre moto kuryemizi bulunduğunuz konuma yönlendirecektir. Gönderinizi teslim alan moto kuryemiz, daha önce belirlene randevu saatinde gönderinizin teslim edilmesini sağlayarak, gecikme ve bekleme gibi durumlar oluşmadan teslimatın tamamlanmasını sağlayacaktır.

Randevu sistemi ile çalışmamız ve modern teknolojiden yararlanmayı bilmemiz sayesinde, teslimatın hangi güzergah tercih edilerek yapılması gerektiği önceden belirlenmekte, hızlı teslimat yapılması adına kuryemizin, çevrenin ya da gönderinizin güvenliği tehlikeye atılmamaktadır.

Verdiğimiz her hizmette azami kolaylık ve rahatlık sağlamayı ilke edinerek çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Kurye hizmetlerimizden rahatça yararlanmak için sadece kısacık bir görüşme yapmanız yeterli olmaktadır.

Resmi iletişim kanallarımız üzerinden bizimle iletişime geçerek, yerinizden bile kalkmadan kurye çağırabilir, gönderinizi verebilir, ödemenizi yapabilirsiniz. Gönderiniz kısa sürede sizden teslim alındığı gibi, önceden belirlenen saatte teslim de edilecektir.

Bekleme, gecikme ya da iade olmadan güvenilir kurye hizmetleri için biz buradayız.

Ayaz Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.

Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.

WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp