İçeriğe geç

Beşiktaş Kurye

Beşiktaş Kurye

Hızlı ve gelişkin bir ticaret merkezi olan Beşiktaş ilçesinde küçük ve orta büyüklükte birçok firma bulunmaktadır. Modern zamanın getirisi olarak bu firmalar, online ticaret alanında faaliyet göstermekte, özellikle İstanbul içerisinde anında teslimat seçenekleri sunarak işlerinde gelişme ve büyüme sağlamaktadır.

Online ticaret yapan firmaların, ekonomik bir şekilde çözüme ulaşmasını sağlayacak, moto kurye hizmetlerine ve yaptıkları işi destekleyecek çözüm ortaklarına ihtiyacı oluşabilmekte, firmamızbu ihtiyacı en iyi şekilde karşılamak için çalışmaktadır.

Beşiktaş kurye olarak tüm müşterilerimizin en iyi kurye hizmeti alması için çalışıyoruz. İstanbul’un her iki yakasına kesintisiz, hızlı ve güvenilir moto kurye hizmeti veriyor, gönderilerinizin kısa sürede teslimatını yapıyoruz.

Kargo yönetmelikleri dahilinde sürdürdüğümüz işlerimizde, taşınması ve bulundurulmasında yasak olmayan tüm ürünleri güvenle taşıyoruz. İster resmi bir iş yazışması, ister bir son dakika hediyesinin tam zamanında alıcısına ulaşmasını sağlıyoruz.

Özellikle, e-ticaret firmaları tarafından tercih edilen, toplu dağıtım sağlayan ve en fazla 3 saatte tamamlanan teslimat seçeneklerimizle, iş ortaklarımıza ekonomik çözümler sunuyoruz.

Beşiktaş Kurye Hizmeti

Yoğun trafikte bile hızlı hareket etmeyi bilen, uzun zamandır sektörde edindiği deneyimi en iyi şekilde kullanan, çözüm odaklı, profesyonel motor kuryelerimizle güvenli ve hasarsız taşıma yapmaktayız. Beşiktaş kurye hizmetleri kapsamında, tüm müşterilerimize;

  • Güler yüzlü hizmet,
  • 7/24 müşteri desteği,
  • Kişiye ve taleplerine özel çözümler,
  • Güvenli taşımacılık,
  • Saygılı iletişim,
  • Modern teknolojik altyapı ile yeterli teknik donanım ve
  • Ekonomik fiyatlar sunmaktayız.

İş ve çözüm ortağı olduğumuz herkese en uygun fiyatı sunmaya özen gösteriyor, aldığınız hizmetin tam karşılığı dışında bir ödeme yapmasının önüne geçiyoruz.

Beşiktaş kurye aracılığı ile yapılan toplu dağıtımlarda gidilecek mesafe ve gönderi içeriğini belirliyor, buna göre en uygun tutarı hesaplıyoruz.

Hizmet ödemelerinde kredi / banka kartı kullanabilir ya da nakit olarak yapabilirsiniz. Gönderici ya da alıcı tarafından gerçekleştirilecek ödemeler için uzun mesafede kullanılabilen yazarkasa pos makinelerimiz sayesinde, anında bilgi fişi edinebilirsiniz.

Her konuda en kolay seçeneğe ulaşmanızı sağlayan firmamız, hızlı kurye hizmetleri ile işinizde büyüme sağlamak için var.

Ayaz Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.

Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.

WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp