İçeriğe geç

Bebek Kurye

Bebek Kurye

İstanbul’un en gözde semtlerinden biri olan Bebek, orada yaşayanları ve aktif ticari konumu ile her yeni trendin hızlı bir şekilde uygulamaya geçtiği bir bölge olma özelliği taşımaktadır. Kurye sektöründe gerçekleşen yenilik ve değişimler, Bebek semtinde verilen hizmetlerin de değişmesini, modern hayata daha uygun hale gelmesini sağlamıştır.

2005 senesinde içine atıldığımız bu sektör, her geçen gün hızlanarak gelişmektedir. Bebek ve çevresi için hızlı ve modern çözümler sunan firmamız, bu bölgeye uygun hizmetleri ile sektöre yön veren firmalar arasında yer almaktadır.

İstanbul’un her noktasına dakikalar içerisinde teslimat yapılmasını sağlayan moto kuryelerimiz ile farklı kurye seçenekleri sunuyor, işiniz ve sizin için en uygun çözümü bulmanıza yardımcı oluyoruz. Merkezi bir konumda olan Bebek’ten ister karşı tarafa ister 5 dakikalık araç mesafesindeki bir konuma bulunduğunuz yerden bile ayrılmadan teslimat gerçekleştirilmesini sağlıyoruz.

Bebek kurye hizmetlerimizle, gece gündür demeden, dur durak bilmeden çalışıyor, kişiye özel çözüm ve önerilerimizle müşteri memnuniyetini en üst noktada oluşturuyoruz.

Bebek Kurye Hizmeti

Gönderilerinizin durumu ve teslimatının ne zaman yapılmasını istediğiniz göz önünde bulundurularak verilen Bebek kurye hizmetleri, 3 farklı şekilde icra edilmektedir. Bunlar:

  • Normal kurye,
  • Express kurye ve
  • Vip kurye olarak ayrılmakta, kesintisiz bir hizmet anlayışı ile kullanımınıza sunulmaktadır.

Ne zaman bir kurye ihtiyacınız olursa olsun profesyonel bir ekip tarafından gerçekleştirilen kurye hizmetlerimiz, sizlerin rahatı ön planda tutularak verilmektedir.

Müşteri memnuniyetini ön plan tutarak, taleplerinize en uygun seçenekleri sunmaya özen gösteren Bebek kurye ekibimiz, verdiği hizmetlerin kalitesine ve hızına azami dikkat eden, profesyonel kişilerden oluşmaktadır.

Hem sahada aktif moto kuryelerimiz hem de saha arkasında planlama ve destek sağlayan müşteri hizmetlerimiz, alanında deneyim sahibi, güler yüzlü ve çözüm odaklı bir ekip olarak çalışmaktadır. Taleplerinizin en iyi şekilde karşılanması için gereken planlama becerilerimiz sayesinde, en hızlı rota ve yol durumu belirlenerek, moto kuryelerimizin, kendi, çevre ve gönderinizin güvenliğini tehlikeye atmadan tam zamanında varış noktasına ulaşması sağlanmaktadır.

Ayaz Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.

Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.

WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp