İçeriğe geç

Balmumcu Kurye

Balmumcu Kurye

Modern hayatın karmaşası içinde, güvenebileceğiniz kurye hizmetleri veren firmamız, Balmumcu kurye, müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve kişisel haklarınıza saygılı ekibimiz ile ön plana çıkmaktadır.

Verdiğimiz kesintisiz hizmetlerden her an, içinizde en ufak bir şüphe bile uyanmadan, rahatça yararlanabilin diye, canla başla çalışıyor, tüm hizmetlerimizde size özel çözümler ve seçenekler sunuyoruz.

Güvenli bir çalışma ortamında, güvenli hizmetler vermeyi önceliğimiz haline getirerek, kurye hizmetine ihtiyaç duyduğunuz her dakika, talebinizi ilettiğiniz kısa bir görüşmeden sonra, kapınızdayız.

Gönderinizin durumu, ne zaman ve nereye gitmesine istediğinize bağlı olarak tercih edebileceğiniz moto kurye hizmetlerimiz:

  • Normal kurye: gönderilerinizin en fazla 3 saat içerisinde alıcısına ulaştırıldığı, toplu halde dağıtım yapılan ekonomik bir seçenek
  • Express kurye: dağıtımda önceliğin gönderinize verildiği, en fazla 90 dakikada tamamlanan hızlı bir seçenek ve
  • VIP kurye: sadece size özel hizmet verdiğimiz ve kesintisiz yararlanabileceğiniz özel kurye seçeneğidir.

Neye, ne zaman ve nasıl ihtiyacınız varsa, biz orada en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz.

Balmumcu Kurye Hizmeti

İstanbul’da 7/24 motorlu kurye hizmeti veren firmamız, verdiği hizmetlerde çözüm odaklı bir yaklaşım sergileyerek her daim memnuniyet oluşturmayı başarmaktadır. Balmumcu kurye sayesinde, günün hangi saati olursa olsun, kurye hizmeti sağlanmakta, gönderileriniz güvenle alıcısına teslim edilmektedir.

Motosikletle taşınmasında bir kısıt olmayan ya da bulundurulmasında yasak olmayan tüm eşya ve gönderileriniz güven içinde taşınmakta, tam vaktinde alıcısına ulaştırılmaktadır. Hediyelik eşyalardan kitaplara, elektronik eşyalardan evcil hayvan ürünlerine kadar geniş bir yelpazede ürünün taşımasını yapıyor, her işimizde en iyisi olmak için uğraşıyoruz.

Kurye hizmetleri arttıkça, farklı şirketler arasında oluşan rekabet artmakta, bu durum daha hızlı ve daha ucuz hizmet verme eğilimi ile kendini göstermektedir. İstanbul’da hızlı hareket etmek için trafikte rahat hareket etmek önem taşımakta, Balmumcu kurye ekibimiz adı gibi bildiği İstanbul sokaklarından oluşturdukları rota ile bu sorunu kolayca çözmektedir.

Fiyatlarımızda ise gönderinizin içeriği ve teslimat adresine olan mesafe belirlenerek, tam olarak aldığınız hizmetin karşılığı tahsil edilmektedir.

Ayaz Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.

Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.

WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp