İçeriğe geç

Balat Kurye

Balat Kurye

Zamanınızın ne kadar kıymetli ve önemli olduğunu biliyor, onu en iyi şekilde kullanarak kaliteli ve güvenli kurye hizmetlerine ulaşmanızı sağlıyoruz. İstanbul’un her noktasına sadece dakikalar içerisinde tamamlanan kurye hizmeti sunuyor, tüm acil işlerinizi kısa zamanda tamamlıyoruz.

Sektörde edindiğimiz deneyim ve müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemle, kişiye özel çözümler sunuyor, her an kendimizi daha da iyi hale getirmek için çalışıyoruz.  Modern teknolojinin sunduğu nimetlerden yararlanarak, güvenli ve hasarsız taşımacılık yapıyoruz.

İstanbul’da yaşamanın getirdiği artıları ve eksileri bilen, İstanbul yollarını, sokaklarını ve caddelerini yakından tanıyan profesyonel kurye ekibimizle, günün hangi saati olursa olsun hızlı kurye hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Firmamız bünyesinde, şehir içinde, kesintisiz kurye hizmeti veriyor, en fazla 180 dakika içerisinde gönderinizi alıcısına teslim ediyoruz.  Balat kurye olarak, taleplerinizi detaylıca dinliyor, durumunuza ve talebinize uygun farklı çözümler sunmaya özen gösteriyoruz.

İhtiyaçlarınıza uygun olarak seçebileceğiniz farklı kurye seçenekleri sunmaktayız. Moto kuryelerimizle verdiğimiz bu hizmetlerde, gönderinizin aciliyetine göre en uygun seçeneği size öneriyor, talebiniz ve onayınız doğrultusunda en hızlı teslimat adresine en hızlı rotayı belirliyor ve kısa zamanda tüm sürecin tamamlanmasını sağlıyoruz.

Balat Kurye Hizmeti

Moto kurye hizmetleri, gelenekselleşmiş taşıma hizmetlerinin yetersiz ve yavaş kalması ile gün geçtikçe artan bir sektör haline gelmiştir. Firmamız, uzun yıllarda, İstanbul sokaklarında edindiği deneyim ile bu sektörün gelişmesinde önemli pay sahibi firmalar arasında yer almaktadır.

Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda her geçen gün kendini geliştiren Balat kurye ekibimiz, 7 gün 24 saat verdiği hizmetleri ile her zaman yanınızdadır.

Balat kurye hizmetlerimizle her zaman en doğru ve en güvenilir çözümleri sunmayı hedeflemekteyiz. Kurye taleplerinde bizleri tercih eden tüm müşterilerimize aşağıdaki avantajları sunuyor, her gün daha da iyisini yapmak için çalışıyoruz;

  • Ekonomik gönderim ücretleri,
  • Kesintisiz hizmet,
  • Güler yüzlü ve profesyonel bir ekip,
  • Hızlı ve güvenli teslimat,
  • Genç ve bakımlı bir motosiklet filosu ve
  • Saygılı bir iletişim.

Tüm İstanbul’da hem en iyisi olmak hem de en iyisini sunmak için buradayız.

Ayaz Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.

Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.

WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp