İçeriğe geç

Bakırköy Kurye

Bakırköy Kurye

İstanbul’un en eski semtlerinden biri olan Bakırköy hem merkezi bir konumdadır hem kalabalıktır hem trafiği çoktur hem de iş merkezleriyle, eğitim alanlarıyla sürekli bir yoğunluğun içindedir. Hayatın gece bile aktığı semtte yoğunluk neredeyse 7/24 devam eder. Semtteki kurye ihtiyacı da çok olduğu için taleplere karşılık verebilmek adına biz de firma olarak Bakırköy Kurye ekibimizle semte en kaliteli hizmeti sunmaya gayret ediyoruz.

Semtin bütün sokaklarını bilen kuryelerimiz trafikte kalmamak için en kestirme yolları tercih eder. Semtten bütün İstanbul’a kurye hizmeti sağlayan personelimiz en geç 3 saat içinde günün kuryelerini teslim eder.

Yeni donanımlı motosikletlerimizle en hızlı ve güvenli teslimatı gerçekleştiriyoruz. Bakırköy kurye olarak motorlarımızın bakımını düzenli yaptırıyoruz. Kuryelerimizi de seçerken sadece ehliyet bilgisine dikkat etmiyor aynı zamanda yol hâkimiyetlerine, sürüşteki esnekliğe de önem veriyoruz. Güçlü bir iletişime sahip, nezaketini her durumda muhafaza edebilen, öfke hâkimiyeti kuvvetli kişiler olmalarına özen gösteriyoruz.

Bir işin kaliteli olması her personelin işini dikkatli şekilde yapmasına bağlıdır. Biz de firma olarak bütün personelimizi alanında tecrübeli olan kişilerden oluşturuyoruz. Ekip koordinasyonuna önem veriyoruz. Çünkü kaliteli hizmetin anahtarı ekip ruhunda saklıdır.

Bakırköy Kurye Hizmeti

Semt sakinlerinin ve çalışanların, kurumların paketlerini Bakırköy kurye olarak özenli bir şekilde alıyoruz, yine aynı özenle gideceğimiz adresteki yeni sahibine teslim ediyoruz. Müşterilerimizin belirlediği hız seçenekleri bizim için önemlidir. En hızlı seçeneğimiz ile gece gündüz günün her saati özel donanımlı motorlarımızla hizmet veriyoruz. Herhangi bir aksaklığa izin vermeyecek şekilde bir iş planı yapıyoruz.

İster bireysel olsun ister kurumsal gönderileriniz olsun evraklardan pastaya farklı farklı gönderileri hep aynı özenle taşıyoruz. Hızımızı siz seçiyorsunuz, gün içinde hangi saat diliminde teslim edeceğimizi belirlediğiniz seçenekler ihtiyacınıza göre değişiyor. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda belirlediğimiz hizmet anlayışımız aynı zamanda uygundur. Makul fiyatlarımızla en kaliteli hizmeti sunmak için çabalıyoruz. Seçtiğiniz kurye hizmeti, mesafe, paketin boyutu gibi unsurlar fiyatı belirleyicidir. Daha detaylı bilgi almak için bizi arayabilir, WhatsApp’tan ulaşabilirsiniz.

Ayaz Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.

Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.

WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp