İçeriğe geç

Bahçeşehir Kurye

Bahçeşehir Kurye

Bahçeşehir, ülkemizin ilk uydu kenti olarak tanımlanır. Her gün büyüyerek gelişmeye devam etmektedir. Toplu konut projelerine ev sahipliği yapan semt, sakinleriyle ve iş yerleri ile ofislere de ev sahipliği yapar. Dolayısıyla firmamız Bahçeşehir kurye olarak git gide kentsel yerleşim alanı hale gelen semte hizmet verir. Gerek sakinlerinin taleplerini gerekse çalışanların isteklerini dinler ve bu semtteki kuryeye olan ihtiyacı gözlemler. Yılların sektörel birikimini, profesyonel bir şekilde çalışarak teknolojiden de istifade ederek en iyi ve en kaliteli noktaya taşımak ister.

Bahçeşehir kurye hizmeti veren firmamızın hedefi mutlu yüzlerdir. Kaliteli hizmet alan müşterilerimizin memnuniyeti bizim hizmet felsefemizdir. O sebeple motosiklet seçiminden kurye seçimine her şeyle tek tek ilgileniyoruz. Bilgi birikimimizi yeni gelişmeleri de takip ederek kendimizi yeniliyoruz. Yeni donanımları takip ediyor, yazılımlarımızı ve hizmet ağımızı geliştiriyoruz. Alanında uzman personelimiz profesyonel bir şekilde çalışarak en iyi hizmeti sunmayı hedefler. Geliştirdiğimiz geniş araç filomuz, teknik elemanlarımız ve sürüş kabiliyeti yüksek kuryelerimiz ile gönderilerinizi istediğiniz zaman diliminde tam zamanında ulaştırıyoruz.

Bahçeşehir Kurye Hizmeti

Bahçeşehir kurye ekibi olarak müşteri ilişkilerine özen veriyoruz. Güçlü iletişim ağımız çağrı merkezimizi aradığınız anda devreye giriyor ve paketiniz istediğiniz adrese ulaşana kadar devam ediyor. Paketinizi kuryemiz teslim aldığı andan itibaren gönderinizin durumunu takip edebilirsiniz. Alıcıya teslim edildiğinde de size mesajla bildirilir. Bütün teslim süreçleri adım adım planlanır. En kaliteli, güvenilir ve hızlı teslimat için planlı bir hizmet veriyoruz. Kuryelerimiz hem bütün semtin sokaklarını, mahallelerini çok iyi biliyor hem de bütün İstanbul’un semtlerine hâkim bir şekilde motosikleti kullanıyor.

Hassas gönderilerden evraklara geniş bir paket içeriği taşıyan kuryelerimiz sizin seçtiğiniz saat aralıklarında paketlerinizi adresinizden alıp istediğiniz adrese teslim ederler. Bütün bu ifade ettiğim unsurların her biri paketin durumu, kurye seçenekleri ve mesafe belirlenen fiyatı etkilemektedir. Yine de önceliğimiz müşterilerimiz olduğu için en uygun fiyatı vererek ekonomik bir taşımacılık yapıyoruz.

Ayaz Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.

Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.

WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp